Świat kultury

Dla branży medycznej i zdrowotnej

Termoablacja na żylaki

Leczenie żylaków

W Centrum Medycyny Dom Lekarski znajdziecie Państwo metodę leczenia żylaków wewnątrzżylną termoablacją. Wykorzystujemy do tego fale radiowe. Zamykając światło rozciągniętych i poskręcanych żył pozwalamy przywrócić krążenie na właściwy tor. Brzydkie naczynia widoczne pod skórą zanikają. Noś pończochy uciskowe.

Zabiegi redukujące starzenie

alergolog poznań

Czas zostawia na ciele człowieka swoje oznaki w postaci zmarszczek, przebarwień, utraty jędrności skóry. Profemed to klinika medycyny estetycznej w Poznaniu, w której lekarze wykonują mało inwazyjne metody zwalczania oznak starzenia. To sposób na poprawę wyglądu i kondycji cery, odmłodzenie i pożegnanie kompleksów. W ciągu jednej wizyty lekarz może podać preparat wypełniający zmarszczki, również te głębokie. Zabiegi zwalczają blizny, rozstępy, przebarwienia i inne niedoskonałości skóry. Więcej informacji na stronie.

Uzupełnianie braków w uzębieniu

Korony pełnoceramiczne

Implanty zębów sprawdzą się doskonale w uzupełnianiu luk w uzębieniu. Oferujemy wszczepy z wysokiej jakości stali chirurgicznej, korony pełnoceramiczne i pełen osprzęt do zakładania koron pojedynczych, mostów i innych rozwiązań. Postaw na protetykę, która najpełniej zastąpi naturalne uzębienie. Zachęcamy do współpracy.

Ekologiczne produkty

oliwa z oliwek sklep

Nasza firma stara się zapewnić Państwu dostęp do żywności, pochodzącej z organicznych upraw, wolnej od sztucznych dodatków. Zdrowy Sklep posiada w swojej ofercie takie produkty jak ekstrakt z ekologicznej marchwi, krem z orzechów laskowych, sok z młodego jęczmienia czy spirulina. Serdecznie zapraszamy każdego, kto pragnie dbać o swoje zdrowie, nie rezygnując z pysznego smaku jedzenia.

Destination Good Health Hanna Borek - zabiegi zmysłu wzroku

terapia komórkami macierzystymi

Zmysł wzroku jest jednym z najważniejszych dla każdego człowieka, dzięki niemu może sprawnie poruszać się w otoczeniu, a także czerpać bodźce z niego. Istnieje jednak szereg schorzeń tego zmysłu, które muszą zostać poddane leczeniu. Operowanie chorób oczu w Czechach to oferta Destination Good Health Hanna Borek dla współpracujących z nami pacjentów.

Opieka nad seniorami - Atma

Rehabilitacja pnf

Nasza placówka powstała z troski o zagwarantowanie podopiecznym wsparcia w wykonywania codziennych czynności, a także udzielamy pomocy w obszarze wsparcia zdrowotnego. Ośrodek rehabilitacyjny Atma w Bydgoszczy prowadzi własny zakład opiekuńczo-leczniczy, zapewniając podopiecznym godne warunki życia i terapii. Ponadto przygotowujemy programy fizjoterapii, gdyż dążymy do tego, aby nasi podopieczni mogli wrócić do pełnej sprawności. Posiadamy odpowiednio przystosowaną infrastrukturę do opieki nad seniorami.

Badania morfologiczne - ALAB

morfologia krwi obwodowej

W naszych laboratoriach wykonacie Państwo specjalistyczne i podstawowe testy, pozwalające na wykluczenie większości chorób. Morfologia krwi obwodowej to badanie, które każdy powinien wykonywać regularnie w celu określenia stanu zdrowia. Poza profilaktyką schorzeń, wykonuje się je również przy podejrzeniu anemii, stanów zapalnych czy chorób zakaźnych. W ALAB pracujemy wyłącznie na sprzętach, wykorzystujących najnowsze technologie, które pozwalają na oszacowanie wymiernych wyników. Na naszej stronie internetowej możecie Państwo wykupić pakiety diagnostyczne w okazyjnej cenie.

Rehabilitacja kręgosłupa

Fizjoterapeuta Poznań

Udar bądź uraz rdzenia kręgowego odbijają się niestety bardzo boleśnie zarówno na osobie poszkodowanej, jak i całej jej rodzinie. Dlatego też, każdy pracujący u nas fizjoterapeuta myśli przede wszystkim o dobrze pacjenta, dostosowując terapię do warunków indywidualnych. Oferujemy Państwu możliwość leczenia w naszym gabinecie w Poznaniu. Jeśli szukacie specjalistów, którym będziecie mogli zaufać, serdecznie zachęcamy do kontaktu.

Specjalistyczna oferta dla stomatologów

Internetowy sklep stomatologiczny

Oferujemy profesjonalne rozwiązania w zakresie ortodoncji oraz protetyki. Internetowy sklep stomatologiczny umożliwia zakup niezbędnych narzędzi i materiałów w trybie online. Wszystkie produkty posiadają opisy, co ułatwia podjęcie decyzji. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań można się z nami skontaktować telefonicznie oraz mailowo.

Cryogen - naczynia cylindryczne

Naczynia dewara

Od wielu lat działamy na rynku kriotechnicznym i kriobiologicznym, sprzedając naczynia dewara o najwyższej jakości. Cryogen w swoim asortymencie posiada produkty, w których można przechowywać ciecze o niskich temperaturach, w tym skroplone gazy. W zależności od potrzeb, można kupić je w wariancie pojemnościowym od 5 do 31 litrów oraz o termostabilności od 3 do 295 dni. Ponadto, firma zajmuje się przechowywaniem gamet zwierząt hodowlanych w specjalnie przystosowanych do tego pomieszczeniach.