Świat kultury

Dla branży medycznej i zdrowotnej

Termoablacja na żylaki

Leczenie żylaków

W Centrum Medycyny Dom Lekarski znajdziecie Państwo metodę leczenia żylaków wewnątrzżylną termoablacją. Wykorzystujemy do tego fale radiowe. Zamykając światło rozciągniętych i poskręcanych żył pozwalamy przywrócić krążenie na właściwy tor. Brzydkie naczynia widoczne pod skórą zanikają. Noś pończochy uciskowe.

Uzupełnianie braków w uzębieniu

Korony pełnoceramiczne

Implanty zębów sprawdzą się doskonale w uzupełnianiu luk w uzębieniu. Oferujemy wszczepy z wysokiej jakości stali chirurgicznej, korony pełnoceramiczne i pełen osprzęt do zakładania koron pojedynczych, mostów i innych rozwiązań. Postaw na protetykę, która najpełniej zastąpi naturalne uzębienie. Zachęcamy do współpracy.

Ekologiczne produkty

oliwa z oliwek

Nasza firma stara się zapewnić Państwu dostęp do żywności, pochodzącej z organicznych upraw, wolnej od sztucznych dodatków. Sklep posiada w swojej ofercie takie produkty jak oliwa z oliwek, ekstrakt z ekologicznej marchwi, krem z orzechów laskowych, sok z młodego jęczmienia czy spirulina. Serdecznie zapraszamy każdego, kto pragnie dbać o swoje zdrowie, nie rezygnując z pysznego smaku jedzenia.

Psychoterapueta

Dla wielu ludzi problemy psychologiczne są tematem tabu. Na szczęście podejście to ulega zmianie i coraz chętniej odwiedzamy specjalistę. Nasz gabinet mieści się w dobrej lokalizacji na ternie miasta Warszawa więc bez problemu do nas dotrzesz. Pomożemy Ci uporać się z problemami dnia codziennego, złym samopoczuciem, czy stratą bliskiej osoby. Nasz psychoterapeuta z Warszawy to specjalista, który indywidualnie traktuje każdego pacjenta, zapewniając mu najlepsze wyjścia z problemów.

Leczenie kręgosłupa

Ostopata

Zmiany w stawach międzykręgowych lub więzadłach, czy też samych kręgach, mogą powodować różnorodne dolegliwości. Czasem będzie to niewielki ból, czasem całkowite uniemożliwienie poruszenia. Aby o nie dbać, warto uprawiać regularne ćwiczenia fizyczne dostosowane do organizmu i możliwości pacjenta. Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, stosowną metodę rehabilitacji wybierze osteopata Andrzej Pastor przyjmujący w gabinecie w Bydgoszczy. Podda on kręgosłup badaniu, a na jego podstawie - leczeniu.

Suszone owoce borówki

Liofilizowana borówka amerykańska

Są sposoby, aby cieszyć się smakiem owoców przez cały rok. Liofilizowana borówka amerykańska, która jest dostępna w naszej ofercie, zachowuje wszystkie właściwości odżywcze, które cenimy w świeżych jagodach. Może być używana jako zdrowy dodatek do deserów lub jogurtów, ale można ją też spożywać samodzielnie.

Twój dentysta w Małopolsce

Stomatolog

Poszukujecie Państwo dobrego dentysty, który oprócz pomocy w pilnych przypadkach zajmie się też Waszymi zębami pod względem regularnego dbania o ich estetykę? Każdy stomatolog w PRODENTAL zapewni Wam maksymalną uwagę i troskę, dzięki czemu wizyta w naszym gabinecie z pewnością przebiegnie w miłej atmosferze. Jeśli pochodzicie Państwo z Nowego Sącza - serdecznie zapraszamy, a jeśli nie a jesteście z Małopolski - tym bardziej! Indywidualne podejście do każdego klienta to jeden z naszych priorytetów!

Monitory medyczne

Monitor diagnostyczny RTG

W placówkach takich jak gabinety czy szpitale niezbędnym wyposażeniem są urządzenia do diagnostyki obrazowej. W naszym sklepie oferujemy monitor diagnostyczny RTG, który spełnia najnowsze normy prawne obejmujące stanowiska opisowe i przeglądowe w pracowniach. Urządzenie wyróżnia się na rynku głęboką skalą szarości oraz wysoką rozdzielczością wykonanych nim zdjęć.

Medycyna naturalna

Zielarnia internetowa

Jeżeli zależy Ci na tym, aby połączyć najlepszą troskę o siebie z troską o środowisko naturalne, to koniecznie skorzystaj z rozwiązań, jakie przygotowała zielarnia internetowa Warmińska. Wszystkie oferowane produkty roślinne są w pełni organiczne, dzięki czemu mają doskonały wpływ na funkcjonowanie całego ludzkiego organizmu. U nas będziecie mogli sięgnąć zarówno po produkty jednorodne, jak również mieszanki oraz te w formie herbaty. Bogactwo składników odżywczych, minerałów oraz witamin to ich niezaprzeczalny atut.

Terapia polem elektrycznym

biorezonans magnetyczny

Ze względu na swoją skuteczność, alternatywne terapie cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Biorezonans magnetyczny jest metodą wykorzystującą zachodzące w tkankach procesy elektryczne. Pozwala to na wykrywanie wielu chorób we wczesnych stadiach, a także na zwalczenie w organizmie chorobotwórczych patogenów, grzybów i wirusów.