Świat kultury

Dla branży medycznej i zdrowotnej

Termoablacja na żylaki

Leczenie żylaków

W Centrum Medycyny Dom Lekarski znajdziecie Państwo metodę leczenia żylaków wewnątrzżylną termoablacją. Wykorzystujemy do tego fale radiowe. Zamykając światło rozciągniętych i poskręcanych żył pozwalamy przywrócić krążenie na właściwy tor. Brzydkie naczynia widoczne pod skórą zanikają. Noś pończochy uciskowe.

Uzupełnianie braków w uzębieniu

Korony pełnoceramiczne

Implanty zębów sprawdzą się doskonale w uzupełnianiu luk w uzębieniu. Oferujemy wszczepy z wysokiej jakości stali chirurgicznej, korony pełnoceramiczne i pełen osprzęt do zakładania koron pojedynczych, mostów i innych rozwiązań. Postaw na protetykę, która najpełniej zastąpi naturalne uzębienie. Zachęcamy do współpracy.

Ekologiczne produkty

oliwa z oliwek sklep

Nasza firma stara się zapewnić Państwu dostęp do żywności, pochodzącej z organicznych upraw, wolnej od sztucznych dodatków. Zdrowy Sklep posiada w swojej ofercie takie produkty jak ekstrakt z ekologicznej marchwi, krem z orzechów laskowych, sok z młodego jęczmienia czy spirulina. Serdecznie zapraszamy każdego, kto pragnie dbać o swoje zdrowie, nie rezygnując z pysznego smaku jedzenia.

Rehabilitacja kręgosłupa

Fizjoterapeuta Poznań

Udar bądź uraz rdzenia kręgowego odbijają się niestety bardzo boleśnie zarówno na osobie poszkodowanej, jak i całej jej rodzinie. Dlatego też, każdy pracujący u nas fizjoterapeuta myśli przede wszystkim o dobrze pacjenta, dostosowując terapię do warunków indywidualnych. Oferujemy Państwu możliwość leczenia w naszym gabinecie w Poznaniu. Jeśli szukacie specjalistów, którym będziecie mogli zaufać, serdecznie zachęcamy do kontaktu.

Psychoterapueta

Dla wielu ludzi problemy psychologiczne są tematem tabu. Na szczęście podejście to ulega zmianie i coraz chętniej odwiedzamy specjalistę. Nasz gabinet mieści się w dobrej lokalizacji na ternie miasta Warszawa więc bez problemu do nas dotrzesz. Pomożemy Ci uporać się z problemami dnia codziennego, złym samopoczuciem, czy stratą bliskiej osoby. Nasz psychoterapeuta z Warszawy to specjalista, który indywidualnie traktuje każdego pacjenta, zapewniając mu najlepsze wyjścia z problemów.

Leczenie kręgosłupa

Ostopata

Zmiany w stawach międzykręgowych lub więzadłach, czy też samych kręgach, mogą powodować różnorodne dolegliwości. Czasem będzie to niewielki ból, czasem całkowite uniemożliwienie poruszenia. Aby o nie dbać, warto uprawiać regularne ćwiczenia fizyczne dostosowane do organizmu i możliwości pacjenta. Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, stosowną metodę rehabilitacji wybierze osteopata Andrzej Pastor przyjmujący w gabinecie w Bydgoszczy. Podda on kręgosłup badaniu, a na jego podstawie - leczeniu.

Suszone owoce borówki

Liofilizowana borówka amerykańska

Są sposoby, aby cieszyć się smakiem owoców przez cały rok. Liofilizowana borówka amerykańska, która jest dostępna w naszej ofercie, zachowuje wszystkie właściwości odżywcze, które cenimy w świeżych jagodach. Może być używana jako zdrowy dodatek do deserów lub jogurtów, ale można ją też spożywać samodzielnie.

Twój dentysta w Małopolsce

Stomatolog

Poszukujecie Państwo dobrego dentysty, który oprócz pomocy w pilnych przypadkach zajmie się też Waszymi zębami pod względem regularnego dbania o ich estetykę? Każdy stomatolog w PRODENTAL zapewni Wam maksymalną uwagę i troskę, dzięki czemu wizyta w naszym gabinecie z pewnością przebiegnie w miłej atmosferze. Jeśli pochodzicie Państwo z Nowego Sącza - serdecznie zapraszamy, a jeśli nie a jesteście z Małopolski - tym bardziej! Indywidualne podejście do każdego klienta to jeden z naszych priorytetów!

Monitory medyczne

Monitor diagnostyczny RTG

W placówkach takich jak gabinety czy szpitale niezbędnym wyposażeniem są urządzenia do diagnostyki obrazowej. W naszym sklepie oferujemy monitor diagnostyczny RTG, który spełnia najnowsze normy prawne obejmujące stanowiska opisowe i przeglądowe w pracowniach. Urządzenie wyróżnia się na rynku głęboką skalą szarości oraz wysoką rozdzielczością wykonanych nim zdjęć.