Świat kultury

Dla branży medycznej i zdrowotnej

Termoablacja na żylaki

Leczenie żylaków

W Centrum Medycyny Dom Lekarski znajdziecie Państwo metodę leczenia żylaków wewnątrzżylną termoablacją. Wykorzystujemy do tego fale radiowe. Zamykając światło rozciągniętych i poskręcanych żył pozwalamy przywrócić krążenie na właściwy tor. Brzydkie naczynia widoczne pod skórą zanikają. Noś pończochy uciskowe.

Dobry stomatolog

dentysta katowice

Postaw już dziś na profesjonalne usługi, które świadczy nasz wykwalifikowany dentysta! Specjalistyczna Praktyka Ortodontyczno-Implantologiczna Namysłowscy oferuje tylko sprawdzone i zawsze korzystne rozwiązania, cieszące się ogromnym zainteresowaniem na katowickim rynku. Dla nas liczy się pełne zadowolenie każdego pacjenta, dlatego często dostosowujemy swoją propozycję do jego indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań. Gwarantujemy, że dzięki naszej grupie specjalistycznego personelu żaden zabieg stomatologiczny nie będzie Tobie straszny! Zachęcamy do współpracy.

Zabiegi redukujące starzenie

alergolog poznań

Czas zostawia na ciele człowieka swoje oznaki w postaci zmarszczek, przebarwień, utraty jędrności skóry. Profemed to klinika medycyny estetycznej w Poznaniu, w której lekarze wykonują mało inwazyjne metody zwalczania oznak starzenia. To sposób na poprawę wyglądu i kondycji cery, odmłodzenie i pożegnanie kompleksów. W ciągu jednej wizyty lekarz może podać preparat wypełniający zmarszczki, również te głębokie. Zabiegi zwalczają blizny, rozstępy, przebarwienia i inne niedoskonałości skóry. Więcej informacji na stronie.

Uzupełnianie braków w uzębieniu

Korony pełnoceramiczne

Implanty zębów sprawdzą się doskonale w uzupełnianiu luk w uzębieniu. Oferujemy wszczepy z wysokiej jakości stali chirurgicznej, korony pełnoceramiczne i pełen osprzęt do zakładania koron pojedynczych, mostów i innych rozwiązań. Postaw na protetykę, która najpełniej zastąpi naturalne uzębienie. Zachęcamy do współpracy.

Ekologiczne produkty

oliwa z oliwek sklep

Nasza firma stara się zapewnić Państwu dostęp do żywności, pochodzącej z organicznych upraw, wolnej od sztucznych dodatków. Zdrowy Sklep posiada w swojej ofercie takie produkty jak ekstrakt z ekologicznej marchwi, krem z orzechów laskowych, sok z młodego jęczmienia czy spirulina. Serdecznie zapraszamy każdego, kto pragnie dbać o swoje zdrowie, nie rezygnując z pysznego smaku jedzenia.

Destination Good Health Hanna Borek - zabiegi zmysłu wzroku

terapia komórkami macierzystymi

Zmysł wzroku jest jednym z najważniejszych dla każdego człowieka, dzięki niemu może sprawnie poruszać się w otoczeniu, a także czerpać bodźce z niego. Istnieje jednak szereg schorzeń tego zmysłu, które muszą zostać poddane leczeniu. Operowanie chorób oczu w Czechach to oferta Destination Good Health Hanna Borek dla współpracujących z nami pacjentów.

Opieka nad seniorami - Atma

Rehabilitacja pnf

Nasza placówka powstała z troski o zagwarantowanie podopiecznym wsparcia w wykonywania codziennych czynności, a także udzielamy pomocy w obszarze wsparcia zdrowotnego. Ośrodek rehabilitacyjny Atma w Bydgoszczy prowadzi własny zakład opiekuńczo-leczniczy, zapewniając podopiecznym godne warunki życia i terapii. Ponadto przygotowujemy programy fizjoterapii, gdyż dążymy do tego, aby nasi podopieczni mogli wrócić do pełnej sprawności. Posiadamy odpowiednio przystosowaną infrastrukturę do opieki nad seniorami.

Badania morfologiczne - ALAB

morfologia krwi obwodowej

W naszych laboratoriach wykonacie Państwo specjalistyczne i podstawowe testy, pozwalające na wykluczenie większości chorób. Morfologia krwi obwodowej to badanie, które każdy powinien wykonywać regularnie w celu określenia stanu zdrowia. Poza profilaktyką schorzeń, wykonuje się je również przy podejrzeniu anemii, stanów zapalnych czy chorób zakaźnych. W ALAB pracujemy wyłącznie na sprzętach, wykorzystujących najnowsze technologie, które pozwalają na oszacowanie wymiernych wyników. Na naszej stronie internetowej możecie Państwo wykupić pakiety diagnostyczne w okazyjnej cenie.