Świat kultury

Działalność kulturalna

Pamiątkowe zdjęcia ze ślubu w tatrzańskim klimacie - Kiszela Photography

wideofilmowanie zakopane

Stworzymy dla Ciebie przepiękną pamiątkę na całe życie - w Kiszela Photography przeprowadzamy sesje zdjęciowe w klimatycznym, górskim otoczeniu. Nasza fotografia ślubna odznacza się wyjątkowo artystycznym wykonaniem połączonym z wysoką jakością ujęć. Z parami młodymi spotykamy się przede wszystkim w Zakopanem i w Małopolsce.

hk audio

Nasz asortyment to wysokiej jakości sprzęt Hk audio, który wykorzystywany jest przez licznych profesjonalistów do obsługi zarówno mniejszych, kameralnych uroczystości, jak i większych imprez. Hk audio to profesjonalny sprzęt, który gwarantuje Państwu odpowiednie nagłośnienie, a co za tym idzie zapewnia udaną imprezę tak tę na otwartym powietrzu, jak i tę zorganizowaną w lokalu. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą Państwu dobrać odpowiedni sprzęt nagłaśniający na Państwa event.

monopody

Zapraszamy serdecznie do naszego sklepu fotograficznego, w którym znajdują się wysokiej jakości akcesoria fotograficzne. W asortymencie udostępniamy między innymi obiektywy, filtry, ładowarki, statywy, monopody, czy lampy błyskowe. Jesteśmy uznanym i solidnym producentem. Polecamy naszą ofertę i zapraszamy do kontaktu!