Świat kultury

Finansowo, Ekonomicznie, Biznes w sieci

Załóż rachunek firmowy

Najlepsze konto bankowe dla firm

Pakiet kredytowy, iKonto Biznes oraz karta kredytowa, to wszystko otrzymasz zakładając najlepsze konto bankowe dla firm. Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą i zdecydujesz się na otwarcie rachunku, to otrzymasz od nas 1500 złotych w prezencie. Ponadto korzystając z naszej karty kredytowej możesz zyskać nawet do 20 groszy na każdym zatankowanym litrze paliwa.

szafy na dokumenty

szafy na dokumenty

Nasza firma sprzedaje szafki pancerne, które pomogą Ci w bezpiecznym przechowywaniu gotówki czy papierów wartościowych. Sejfy na dokumenty pomieszczą także segregatory, klucze czy pieczątki. Skrzynki gabinetowe mają korpus jednościankowy, który wykazuje odporność na działanie ognia i substancji chemicznych.

Doradztwo finansowe

Biura księgowe Bydgoszcz

Jeśli spytamy Państwa, gdzie znajdują się najlepsze biura księgowe - Bydgoszcz będzie najwłaściwszą odpowiedzią. Jesteśmy przekonani, że wśród tak rozbudowanej konkurencji nasze usługi bronią się przede wszystkim skutecznością i rzetelnością. Profesjonalizm i bogate doświadczenie to coś czego nie zaproponują Państwu inne biura. Jesteśmy szczęśliwi mogąc pomóc Państwu w kwestiach finansowych. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty.

Poszukiwanie osób oraz monitoring

Agencja detektywistyczna Toruń

Od lat specjalizujemy się w rozwiązywaniu spraw dla osób prywatnych, a także firm. Nasza agencja detektywistyczna znajduje się w Toruniu. Do naszych zadań należy prowadzenie spraw cywilnych, między innymi rozwodowych i majątkowych, poszukiwanie zaginionych osób, a także wykonywanie czynności sprawdzających.

Usługi księgowe

Księgowość Poznań

Procesy biznesowe zabierają przedsiębiorcom bardzo dużo czasu. Powierzając ich prowadzenie nam, zaoszczędzisz wiele godzin oraz sporo energii. Od lat prowadzimy usługi księgowe dla klientów firmowych. Nasi doświadczeni specjaliści z zakresu finansów podchodzą do każdego tematu w sposób rzetelny oraz profesjonalny.

adwokat Dąbrowa Górnicza

adwokat Dąbrowa Górnicza

Nasza firma zlokalizowana jest w dogodnym położeniu na terenie Dąbrowy Górniczej. Kancelaria Śmigiel&Śmigiel posiada dzięki temu dogodny dojazd zarówno mieszkańcom miasta, jak i okolic. Proponujemy pomoc oferując porady prawne, a także sporządzając stosowne dokumentacje, przygotowując opinie, czy reprezentując Klientów przed organami administracyjnymi oraz sądami. Proponujemy pomoc osobom prywatnym, jak również przedsiębiorcom z sektora różnych branż. Szczegółowe informacje mogą Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej.

Sieć handlowa

Markety Stokrotka

Tworzymy sieć handlową, do której należy ponad 650 sklepów z całej Polski. Nasze markety oferują klientom szeroki wybór asortymentu spożywczego, kosmetyków oraz chemii gospodarczej. Punkty pod naszym szyldem zajmują się również sprzedażą produktów od lokalnych dostawców w danym regionie. Przedsiębiorcom, którzy dołączą do grupy, zapewniamy zaplecze logistyczne i dostęp do magazynów.

Polisa na życie

ubezpieczenia dla klientów indywidualnych

Pewnie często się zastanawiasz, co zrobić, żeby chronić swoje mienie, rodzinę, nieruchomość czy biznes. Proponujemy ubezpieczenie dla klientów indywidualnych, dzięki któremu poczujesz się pewniej i odetchniesz z ulgą. W razie niepowodzenia, choroby czy innego nieszczęścia nie poniesiesz strat. Skontaktuj się z nami, a my postaramy się dobrać najlepiej dopasowany pakiet rozwiązań.

Optymalizacja logistyki przedsiębiorstwa

Audyty logistyczne

Jeśli prowadzisz własną firmę wiesz, jak wielkie znaczenie ma czas przeznaczany na realizację zleceń. Jako praktycy biznesu, przeprowadzamy szczegółowe audyty logistyczne, które mają na celu optymalizację pracy magazynu. Szybsza obsługa zamówień oraz zwrotów jest możliwa poprzez wdrożenie technologii ułatwiających zarządzanie zasobami.

Doradztwo podatkowe

Radca prawny podatkowy

Korzystając z usług naszej kancelarii, możesz liczyć na merytoryczne wsparcie w zakresie postępowań skarbowych. Na nasz zespół składa się m.in. radca prawny podatkowy, który sporządzi odpowiednią dokumentację oraz podejmie się reprezentowania Twojej osoby podczas procesu sądowego bądź kontroli w siedzibie firmy.

Kursy dla przedsiębiorców

Szkolenia z rekrutacji pracowników

Prowadzisz własną działalność gospodarczą i pragniesz rozwijać swoje kompetencje w zakresie HR? Nasza firma od lat zajmuje się zagadnieniami z pogranicza zarządzania zasobami ludzkimi. Oferujemy kompleksowe szkolenia z rekrutacji pracowników, dzięki którym z powodzeniem znajdziesz nowe osoby do Twojego zespołu.