Świat kultury

Finansowo, Ekonomicznie, Biznes w sieci

Zarządzamy firmowymi samochodami

zarządzanie flotą pojazdów

Działamy za Ciebie, ale w Twoim imieniu. Przenosimy odpowiedzialność z Twoich pracowników na swoich, zapewniając jednocześnie kompleksowe i profesjonalne realizowanie zleceń. Alphabet Polska to nie tylko leasing, ale również zarządzanie flotą pojazdów, na które składa się między innymi obsługa księgowa i obsługa aut w stacji naprawczej, jak również tworzenie comiesięcznych raportów z dokonanymi analizami finansowymi. Działamy kompleksowo, realizując wszelkie zlecenia w stu procentach indywidualnie.

Załóż rachunek firmowy

Najlepsze konto bankowe dla firm

Pakiet kredytowy, iKonto Biznes oraz karta kredytowa, to wszystko otrzymasz zakładając najlepsze konto bankowe dla firm. Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą i zdecydujesz się na otwarcie rachunku, to otrzymasz od nas 1500 złotych w prezencie. Ponadto korzystając z naszej karty kredytowej możesz zyskać nawet do 20 groszy na każdym zatankowanym litrze paliwa.

Usługi księgowe

biuro rachunkowe Kraków cennik

Świadczone przez nas usługi kadrowo-płacowe mają na celu pomóc właścicielom firm w uporaniu się z finansami. Dlatego nasze biuro rachunkowe z Krakowa oferuje im atrakcyjny cennik. Wysokość zwartych w nim kosztów, możemy dostosować do potrzeb i oczekiwań klientów. Natomiast firmom, które dopiero rozpoczynają działalność oferujemy pierwszy miesiąc usług za symboliczną złotówkę.

Rozklejanie plakatów

Plakaty Warszawa

Zapraszamy serdecznie na stronę introligatorni Unobrand - firmy, która produkuje różnego rodzaju kalendarze, plakaty, czy ulotki. Nasza siedziba została zlokalizowana w Warszawie, jednak serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty również Klientów z innych miast. Zachęcamy Państwa do kontaktu za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Profesjonalne biuro rachunkowe w Lublinie - ABCGO!

biuro rachunkowe Lublin

Jak twierdzą zadowoleni klienci wirtualne doradztwo podatkowe daje nam czasami większe możliwości niż zwykłe biuro rachunkowe. Lublin jednak nie musi obawiać się również o upadek tradycyjnych biur rachunkowych. Ponieważ jak już wspomniałem z internetowych usług prowadzonych przez taką firmę korzystają bardziej młodzi ludzi.

Wasiele WuUbezpieczenia

ubezpieczenie na życie

Nieszczęśliwe wypadki są niestety zjawiskiem, które zdarzają się niezwykle często powodując poważne skutki, których rezultaty ciągną się przez wiele kolejnych lat. Jednakże, można złagodzić ich oddziaływanie na dalsze życie poprzez zainwestowanie w odpowiednie ubezpieczenie na życie, w którego wyborze pomoże WuUbezpieczenia.

Koszty usług księgowych

cennik biura rachunkowego

Na naszej stronie internetowej zamieściliśmy orientacyjny cennik biura rachunkowego, żeby ułatwić Państwu planowanie budżetu. Każda kwota jest jednak ustalana indywidualnie i zależy od kilku czynników, w tym formy naszej współpracy - stałej lub jednorazowej. Zachęcamy do kontaktu, aby uzyskać pełne informacje o naszych usługach księgowych.

Skanery kodów kreskowych

Szanowni Państwo, oferujemy Państwu nasze usługi na najwyższym poziomie. Nasza firma jest cenionym dystrybutorem urządzeń do druku oraz odczytu kodu kreskowego. W naszej ofercie znajdują się drukarki etykiet, kart, skanery kodów kreskowych, terminale, systemy kasetowe oraz inne, nietypowe produkty. Nasze skanery kodów kreskowych umożliwiają odczyt wydrukowanych na etykietach kodów. W zależności od umiejscowienia etykiet i miejsca użycia – posiadamy różne rodzaje skanerów kodów kreskowych. W związku z tym serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz zapoznania się z bogatym asortymentem. Najlepsza cena i pełen profesjonalizm.

biuro rachunkowe Warszawa centrum

Batex to biuro rachunkowe, które spełni Twoje najśmielsze oczekiwania pod względem jakości usług oraz warunków współpracy. Zapraszamy wszystkie osoby, poszukujących rzetelnego oraz profesjonalnego Biura Rachunkowego w centrum Warszawy. Zachęcamy zatem do zapoznania się z naszą ofertą oraz skorzystania z proponowanych usług!

szafy na dokumenty

Nasza firma sprzedaje szafki pancerne, które pomogą Ci w bezpiecznym przechowywaniu gotówki czy papierów wartościowych. Sejfy na dokumenty pomieszczą także segregatory, klucze czy pieczątki. Skrzynki gabinetowe mają korpus jednościankowy, który wykazuje odporność na działanie ognia i substancji chemicznych.

Doradztwo finansowe

Biura księgowe Bydgoszcz

Jeśli spytamy Państwa, gdzie znajdują się najlepsze biura księgowe - Bydgoszcz będzie najwłaściwszą odpowiedzią. Jesteśmy przekonani, że wśród tak rozbudowanej konkurencji nasze usługi bronią się przede wszystkim skutecznością i rzetelnością. Profesjonalizm i bogate doświadczenie to coś czego nie zaproponują Państwu inne biura. Jesteśmy szczęśliwi mogąc pomóc Państwu w kwestiach finansowych. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty.