Świat kultury

Finansowo, Ekonomicznie, Biznes w sieci

Księgowość bliska dla klientów

Księgowość Kraków

W naszej ocenie księgowość nie powinna polegać na całkowitym outsourcingu. Taki sposób działania nie uwzględnia ścisłej współpracy z klientami. Dla nas najważniejsze jest dopasowanie określonych narzędzi do profilu i specyfiki działania państwa krakowskiej firmy. Stąd też nasza otwartość oraz chęć bliskiej współpracy. Dzięki dokładnej analizie rynku będzie w stanie nie tylko przejąć obsługę kadrowo-płacową, ale również dokonać optymalizacji podatkowych. Pozwoli to w dynamiczny sposób rozwinąć się i wzmocnić pozycję na rynku.

Sposób na reklamę

Direct mail

Szukasz sposobu na ciekawą reklamę twojej firmy? Chciałbyś, aby była ona tania, ale jednocześnie efektywna? W takim wypadku koniecznie zajrzyj na stronę internetową firmy Unobrand, gdzie możesz skorzystać z usługi, które dobywa coraz większą popularność - Direct mail imituje list tradycyjny, który zachęca do otwarcia.

Tax Optimal - przenieś swój biznes do Anglii

Jak założyć firmę w UK

Ze względu na niskie opłaty dla początkujących przedsiębiorców, Anglia jest dla nich bardzo atrakcyjnym kierunkiem. Wiele osób zadaje sobie jednak pytanie jak założyć firmę w UK? Tax Optimal to biuro rachunkowe w Poznaniu, które pomoże Ci w załatwieniu wszystkich formalności, a także będzie opiekować się Twoją dokumentacją podatkową.

Development Center dla każdego

Assessment center

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, którą przygotowaliśmy specjalnie dla firm, z którymi współpracujemy! Pomagamy znaleźć danym przedsiębiorstwom odpowiednich pracowników na dane stanowisko. Każdy kandydat musi zatem przejść przez etap Assessment Center, czyli metodę sprawdzania jego kwalifikacji, inteligencji oraz ambicji. Dzięki nam zainwestujesz w rozwiązania na najwyższym poziomie. Sprawdź i przekonaj się, że to propozycja idealna właśnie dla Twojego przedsiębiorstwa. Czekamy na Ciebie już dzisiaj.

Biuro AM Kancelaria Rachunkowa Sp. z o.o.

Usługi księgowe

Przedsiębiorstwo AM Kancelaria Rachunkowa Sp. z o.o. z Poznania posiada wieloletnie doświadczenie w świadczeniu wysokiej jakości usług księgowych. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą pełną ofertą zamieszczoną na naszej stronie internetowej. Usługi księgowe poznańskiego biura to bezpieczeństwo, profesjonalizm w każdym aspekcie przy jednoczesnej kompleksowości oferty. Serdecznie zachęcamy wszystkich przedsiębiorców do skorzystania z możliwości jakie proponuje nasze przedsiębiorstwo. Zapraszamy do współpracy!

Legis Ratios - odszkodowanie za błąd lekarski i inne wypadki i zdarzenia

odszkodowanie za błąd lekarski

Byłeś ofiarą wypadku, a Towarzystwo Ubezpieczeniowe czy innego rodzaju instytucja odmówiły wypłaty należnego Ci zadośćuczynienia lub zaniżyło jego wartość? Koniecznie zgłoś się do naszej Kancelarii Legis Ratios. Naszym Klientom pomagamy uzyskać między innymi odszkodowanie za błąd lekarski, śmierć bliskich czy wypadki przy pracy. Mogą zgłosić się do nas zarówno bezpośrednio poszkodowani, jak i inne osoby, które na skutek zdarzenia poniosły jakiekolwiek straty materialne czy uderzające w dobra osobiste.

Zarządzamy firmowymi samochodami

zarządzanie flotą pojazdów

Działamy za Ciebie, ale w Twoim imieniu. Przenosimy odpowiedzialność z Twoich pracowników na swoich, zapewniając jednocześnie kompleksowe i profesjonalne realizowanie zleceń. Alphabet Polska to nie tylko leasing, ale również zarządzanie flotą pojazdów, na które składa się między innymi obsługa księgowa i obsługa aut w stacji naprawczej, jak również tworzenie comiesięcznych raportów z dokonanymi analizami finansowymi. Działamy kompleksowo, realizując wszelkie zlecenia w stu procentach indywidualnie.

Finanse EG - profesjonalne biuro rachunkowe

Obsługa księgowa Warszawa

Każda firma powinna posiadać odpowiednio uporządkowaną dokumentację, dotyczącą zarówno jej wydatków, jak i zysków. Finanse EG to zespół profesjonalistów, którzy wraz z właścicielką Ewą Gąsiorek, oferują fachowe usługi księgowe w swoim warszawskim biurze. Zajmujemy się nie tylko obsługą rachunkową dla przedsiębiorstw, ale również diagnozujemy ich aktualny stan oraz prognozujemy w jaki sposób może się on zmienić. Naszymi Klientami są między innymi fundacje, spółdzielnie, a nawet spółki prawa handlowego.