Świat kultury

Finansowo, Ekonomicznie, Biznes w sieci

Sposób na reklamę

Direct mail

Szukasz sposobu na ciekawą reklamę twojej firmy? Chciałbyś, aby była ona tania, ale jednocześnie efektywna? W takim wypadku koniecznie zajrzyj na stronę internetową firmy Unobrand, gdzie możesz skorzystać z usługi, które dobywa coraz większą popularność - Direct mail imituje list tradycyjny, który zachęca do otwarcia.

Tax Optimal - przenieś swój biznes do Anglii

Jak założyć firmę w UK

Ze względu na niskie opłaty dla początkujących przedsiębiorców, Anglia jest dla nich bardzo atrakcyjnym kierunkiem. Wiele osób zadaje sobie jednak pytanie jak założyć firmę w UK? Tax Optimal to biuro rachunkowe w Poznaniu, które pomoże Ci w załatwieniu wszystkich formalności, a także będzie opiekować się Twoją dokumentacją podatkową.

Development Center dla każdego

Assessment center

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, którą przygotowaliśmy specjalnie dla firm, z którymi współpracujemy! Pomagamy znaleźć danym przedsiębiorstwom odpowiednich pracowników na dane stanowisko. Każdy kandydat musi zatem przejść przez etap Assessment Center, czyli metodę sprawdzania jego kwalifikacji, inteligencji oraz ambicji. Dzięki nam zainwestujesz w rozwiązania na najwyższym poziomie. Sprawdź i przekonaj się, że to propozycja idealna właśnie dla Twojego przedsiębiorstwa. Czekamy na Ciebie już dzisiaj.

Zarządzamy firmowymi samochodami

zarządzanie flotą pojazdów

Działamy za Ciebie, ale w Twoim imieniu. Przenosimy odpowiedzialność z Twoich pracowników na swoich, zapewniając jednocześnie kompleksowe i profesjonalne realizowanie zleceń. Alphabet Polska to nie tylko leasing, ale również zarządzanie flotą pojazdów, na które składa się między innymi obsługa księgowa i obsługa aut w stacji naprawczej, jak również tworzenie comiesięcznych raportów z dokonanymi analizami finansowymi. Działamy kompleksowo, realizując wszelkie zlecenia w stu procentach indywidualnie.

Załóż rachunek firmowy

Najlepsze konto bankowe dla firm

Pakiet kredytowy, iKonto Biznes oraz karta kredytowa, to wszystko otrzymasz zakładając najlepsze konto bankowe dla firm. Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą i zdecydujesz się na otwarcie rachunku, to otrzymasz od nas 1500 złotych w prezencie. Ponadto korzystając z naszej karty kredytowej możesz zyskać nawet do 20 groszy na każdym zatankowanym litrze paliwa.

Naucz się szyć

Kurs szycia

Z nami zyskasz kwalifikacje, które pomogą Ci w rozwijaniu własnych pasji i kariery zawodowej. Zapraszamy wszystkich chętnych na kurs szycia. Oferujemy zajęcia krawieckie o trzech stopniach zaawansowania. W trakcie trwania warsztatów zdobędziesz wiedzę z zakresu używania m.in. żelazka parowoelektrycznego czy klejarki.

Usługi księgowe

biuro rachunkowe Kraków cennik

Świadczone przez nas usługi kadrowo-płacowe mają na celu pomóc właścicielom firm w uporaniu się z finansami. Dlatego nasze biuro rachunkowe z Krakowa oferuje im atrakcyjny cennik. Wysokość zwartych w nim kosztów, możemy dostosować do potrzeb i oczekiwań klientów. Natomiast firmom, które dopiero rozpoczynają działalność oferujemy pierwszy miesiąc usług za symboliczną złotówkę.