Świat kultury

Finansowo, Ekonomicznie, Biznes w sieci

Tax Optimal - przenieś swój biznes do Anglii

Jak założyć firmę w UK

Ze względu na niskie opłaty dla początkujących przedsiębiorców, Anglia jest dla nich bardzo atrakcyjnym kierunkiem. Wiele osób zadaje sobie jednak pytanie jak założyć firmę w UK? Tax Optimal to biuro rachunkowe w Poznaniu, które pomoże Ci w załatwieniu wszystkich formalności, a także będzie opiekować się Twoją dokumentacją podatkową.

Zarządzamy firmowymi samochodami

zarządzanie flotą pojazdów

Działamy za Ciebie, ale w Twoim imieniu. Przenosimy odpowiedzialność z Twoich pracowników na swoich, zapewniając jednocześnie kompleksowe i profesjonalne realizowanie zleceń. Alphabet Polska to nie tylko leasing, ale również zarządzanie flotą pojazdów, na które składa się między innymi obsługa księgowa i obsługa aut w stacji naprawczej, jak również tworzenie comiesięcznych raportów z dokonanymi analizami finansowymi. Działamy kompleksowo, realizując wszelkie zlecenia w stu procentach indywidualnie.

Załóż rachunek firmowy

Najlepsze konto bankowe dla firm

Pakiet kredytowy, iKonto Biznes oraz karta kredytowa, to wszystko otrzymasz zakładając najlepsze konto bankowe dla firm. Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą i zdecydujesz się na otwarcie rachunku, to otrzymasz od nas 1500 złotych w prezencie. Ponadto korzystając z naszej karty kredytowej możesz zyskać nawet do 20 groszy na każdym zatankowanym litrze paliwa.

Usługi księgowe

biuro rachunkowe Kraków cennik

Świadczone przez nas usługi kadrowo-płacowe mają na celu pomóc właścicielom firm w uporaniu się z finansami. Dlatego nasze biuro rachunkowe z Krakowa oferuje im atrakcyjny cennik. Wysokość zwartych w nim kosztów, możemy dostosować do potrzeb i oczekiwań klientów. Natomiast firmom, które dopiero rozpoczynają działalność oferujemy pierwszy miesiąc usług za symboliczną złotówkę.

Rozklejanie plakatów

Plakaty Warszawa

Zapraszamy serdecznie na stronę introligatorni Unobrand - firmy, która produkuje różnego rodzaju kalendarze, plakaty, czy ulotki. Nasza siedziba została zlokalizowana w Warszawie, jednak serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty również Klientów z innych miast. Zachęcamy Państwa do kontaktu za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Profesjonalne biuro rachunkowe w Lublinie - ABCGO!

biuro rachunkowe Lublin

Jak twierdzą zadowoleni klienci wirtualne doradztwo podatkowe daje nam czasami większe możliwości niż zwykłe biuro rachunkowe. Lublin jednak nie musi obawiać się również o upadek tradycyjnych biur rachunkowych. Ponieważ jak już wspomniałem z internetowych usług prowadzonych przez taką firmę korzystają bardziej młodzi ludzi.

Wasiele WuUbezpieczenia

ubezpieczenie na życie

Nieszczęśliwe wypadki są niestety zjawiskiem, które zdarzają się niezwykle często powodując poważne skutki, których rezultaty ciągną się przez wiele kolejnych lat. Jednakże, można złagodzić ich oddziaływanie na dalsze życie poprzez zainwestowanie w odpowiednie ubezpieczenie na życie, w którego wyborze pomoże WuUbezpieczenia.