Świat kultury

Fundacje i opieka rodziną

Piękne konfesjonały

Konfesjonał

Otwarte albo zamknięte, mniej lub bardziej rozbudowane - zawsze jednak czynne dla wszystkich tych, którzy w sakramencie pokuty chcą pojednać się z Bogiem. Ofertę kierujemy dla osób prywatnych, jak i Klientów - przedstawicieli Kościoła - ponieważ to tam konfesjonał jest zazwyczaj najbardziej potrzebny.

Artykuły litrurgiczne

Monstrancja

Nasz serwis internetowy zajmuje się sprzedażą artykułów liturgicznych. Jednym z oferowanych przez nas produktów jest monstrancja, a także dołączony do niej, ochronny futerał. Produkt oferujemy w czterech różnych wielkościach. Wykonany został z mosiądzu, a następnie starannie ozdobiony, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu cztery różne modele.

komże ministranckie

Nasza firma jest największym w Polsce dystrybutorem szat liturgicznych oraz strojów komunijnych. Dokładamy wszelkich starań aby nasze wyroby charakteryzowały się najwyższą jakością wykonania. Dbamy nie tylko o stronę estetyczną tych akcesoriów ale również o ich funkcjonalność, aby zapewnić komfort noszenia. W asortymencie posiadamy między innymi ornaty, komże ministranckie i kapłańskie, ornaty i kapy, a także stuły oraz bieliznę kielichową.