Świat kultury

Kancelarie prawne, Administracja, Polityka

Usługi notarialne Dorota Ciechomska

Notariusze Warszawa

W oparciu o ustawę z dnia 14 lutego 1991 r. Kancelaria Notarialna Dorota Ciechomska przygotowała ofertę usług, których świadczeniem się zajmuje. Warszawscy notariusze podejmą się sporządzania różnego typu akt, protestów weksli i czeków, wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów, a także wykonają projekty nowych aktów. Zajmujemy się także przechowaniem pieniędzy, papierów wartościowych oraz dokumenty, które są wyznaczone przez przepisy o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne.

Pomoc prawna

Kancelaria radca prawny Wrocław

Świadczymy usługi z zakresu spraw cywilnych, rodzinnych (w tym rozwodowych, alimentacyjnych i podziału majątku) oraz kodeksu pracy. Nasza wrocławska kancelaria radcy prawnego udziela wsparcia również z zakresu odszkodowań. Dodatkowo, pomagamy w sporządzaniu pozwów, wniosków i pism procesowych w sprawach administracyjnych.

Recykling kabli - Propet

Recykling kabli

Recykling kabli to jeden ze sposobów na odzyskanie zawartych w nich metali kolorowych. W naszej firmie przeprowadzamy specjalistyczny recykling kabli, który poprzedzony jest ich skupem po atrakcyjnych cenach. Posiadamy odpowiednią wiedzę i doświadczenie, by zaoferować Państwu usługi najwyższej jakości.

Porady prawne

Prawo rodzinne Poznań

W naszej kancelarii zajmujemy się prowadzeniem spraw, które są regulowane przez prawo rodzinne. Nasza poznańska kancelaria świadczy usługi w formie porady, zajmujemy się również sporządzaniem opinii oraz przygotowujemy pisma procesowe. W ramach naszych usług zajmujemy się regulacją stosunków majątkowych i niemajątkowych pomiędzy krewnymi.

Wsparcie prawnika w trakcie sprawy rozwodowej

Rozwody Gdańsk

Kwestie dotyczące podziału majątku, ustalenia opieki nad dziećmi czy orzekanie przyczyn rozpadu pożycia bywają często bolesne i sprawiają sprawiają, że rozwody nie należą do przyjemnych wydarzeń z życia. Nasza kancelaria adwokacka w Gdańsku służy wsparciem w trakcie tego typu spraw jak i innych postępowań z zakresu prawa rodzinnego.

utylizacja odpadów niebezpiecznych

Jeżeli wytwarzacie państwo albo macie do czynienia z zagrażającymi zdrowiu materiałami czy substancjami, których nie można usuwać w tradycyjny sposób, nasza firma wychodzi wam naprzeciw. Zarządzanie i utylizacja odpadów niebezpiecznych to nasza specjalność - zajmujemy się tym od wielu lat i obsługujemy klientów w pełni kompleksowo oraz profesjonalnie.

Odszkodowania powypadkowe

W naszej kancelarii znajdziecie Państwo pomoc w zakresie licznych usług, jakie dla Państwa świadczymy. By zapewnić Państwu nie tylko wskazanie możliwego postępowania, ale także przygotujemy dla Państwa odpowiednie dokumenty czy pisma, dzięki którym możliwe będzie uzyskanie należności, takiej jak na przykład odszkodowania powypadkowe.