Świat kultury

Kancelarie prawne, Administracja, Polityka

Usługi notarialne Dorota Ciechomska

Notariusze Warszawa

W oparciu o ustawę z dnia 14 lutego 1991 r. Kancelaria Notarialna Dorota Ciechomska przygotowała ofertę usług, których świadczeniem się zajmuje. Warszawscy notariusze podejmą się sporządzania różnego typu akt, protestów weksli i czeków, wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów, a także wykonają projekty nowych aktów. Zajmujemy się także przechowaniem pieniędzy, papierów wartościowych oraz dokumenty, które są wyznaczone przez przepisy o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne.

Pomoc prawna

Kancelaria radca prawny Wrocław

Świadczymy usługi z zakresu spraw cywilnych, rodzinnych (w tym rozwodowych, alimentacyjnych i podziału majątku) oraz kodeksu pracy. Nasza wrocławska kancelaria radcy prawnego udziela wsparcia również z zakresu odszkodowań. Dodatkowo, pomagamy w sporządzaniu pozwów, wniosków i pism procesowych w sprawach administracyjnych.

Recykling kabli - Propet

Recykling kabli

Recykling kabli to jeden ze sposobów na odzyskanie zawartych w nich metali kolorowych. W naszej firmie przeprowadzamy specjalistyczny recykling kabli, który poprzedzony jest ich skupem po atrakcyjnych cenach. Posiadamy odpowiednią wiedzę i doświadczenie, by zaoferować Państwu usługi najwyższej jakości.

Porady prawne

Prawo rodzinne Poznań

W naszej kancelarii zajmujemy się prowadzeniem spraw, które są regulowane przez prawo rodzinne. Nasza poznańska kancelaria świadczy usługi w formie porady, zajmujemy się również sporządzaniem opinii oraz przygotowujemy pisma procesowe. W ramach naszych usług zajmujemy się regulacją stosunków majątkowych i niemajątkowych pomiędzy krewnymi.

Wsparcie prawnika w trakcie sprawy rozwodowej

Rozwody Gdańsk

Kwestie dotyczące podziału majątku, ustalenia opieki nad dziećmi czy orzekanie przyczyn rozpadu pożycia bywają często bolesne i sprawiają sprawiają, że rozwody nie należą do przyjemnych wydarzeń z życia. Nasza kancelaria adwokacka w Gdańsku służy wsparciem w trakcie tego typu spraw jak i innych postępowań z zakresu prawa rodzinnego.

utylizacja odpadów niebezpiecznych

Jeżeli wytwarzacie państwo albo macie do czynienia z zagrażającymi zdrowiu materiałami czy substancjami, których nie można usuwać w tradycyjny sposób, nasza firma wychodzi wam naprzeciw. Zarządzanie i utylizacja odpadów niebezpiecznych to nasza specjalność - zajmujemy się tym od wielu lat i obsługujemy klientów w pełni kompleksowo oraz profesjonalnie.

Sprawy spadkowe

Niejednokrotnie sprawy spadkowe wymagają odpowiedniego przygotowania - w szczególności dotyczy to kwestii zgromadzenia i złożenia właściwej dokumentacji. Kancelaria adwokat Małgorzaty Woźniak zapewnia kompleksową obsługę. Udzielamy porad, przygotowujemy pełną dokumentacje procesową, opinie dotyczące dostarczonych do nas dokumentów oraz reprezentujemy Klientów na wszystkich etapach postępowania - także przed sądem. Na wizytę w warszawskim biurze można umówić się telefonicznie bądź mailowo.