Świat kultury

Kancelarie prawne, Administracja, Polityka

Usługi notarialne Dorota Ciechomska

Notariusze Warszawa

W oparciu o ustawę z dnia 14 lutego 1991 r. Kancelaria Notarialna Dorota Ciechomska przygotowała ofertę usług, których świadczeniem się zajmuje. Warszawscy notariusze podejmą się sporządzania różnego typu akt, protestów weksli i czeków, wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów, a także wykonają projekty nowych aktów. Zajmujemy się także przechowaniem pieniędzy, papierów wartościowych oraz dokumenty, które są wyznaczone przez przepisy o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne.

Pomoc prawna

Kancelaria radca prawny Wrocław

Świadczymy usługi z zakresu spraw cywilnych, rodzinnych (w tym rozwodowych, alimentacyjnych i podziału majątku) oraz kodeksu pracy. Nasza wrocławska kancelaria radcy prawnego udziela wsparcia również z zakresu odszkodowań. Dodatkowo, pomagamy w sporządzaniu pozwów, wniosków i pism procesowych w sprawach administracyjnych.

Recykling kabli - Propet

Recykling kabli

Recykling kabli to jeden ze sposobów na odzyskanie zawartych w nich metali kolorowych. W naszej firmie przeprowadzamy specjalistyczny recykling kabli, który poprzedzony jest ich skupem po atrakcyjnych cenach. Posiadamy odpowiednią wiedzę i doświadczenie, by zaoferować Państwu usługi najwyższej jakości.

Radcy prawni

Kancelaria prawna Bydgoszcz

Wspieramy klientów z różnych sektorów gospodarki w zakresie kodeksu pracy, spraw gospodarczych, bankowych czy spółdzielczych. Kancelaria prawna znajduje się w Bydgoszczy, gdzie pomagamy przedsiębiorcom spółek z utrwaloną już pozycją na rynku, jak i dopiero co otwierającym swój biznes. Współpracujemy z notariuszami, doradcami podatkowymi i rzecznikami.

Porady prawne

Prawo rodzinne Poznań

W naszej kancelarii zajmujemy się prowadzeniem spraw, które są regulowane przez prawo rodzinne. Nasza poznańska kancelaria świadczy usługi w formie porady, zajmujemy się również sporządzaniem opinii oraz przygotowujemy pisma procesowe. W ramach naszych usług zajmujemy się regulacją stosunków majątkowych i niemajątkowych pomiędzy krewnymi.

Wsparcie prawnika w trakcie sprawy rozwodowej

Rozwody Gdańsk

Kwestie dotyczące podziału majątku, ustalenia opieki nad dziećmi czy orzekanie przyczyn rozpadu pożycia bywają często bolesne i sprawiają sprawiają, że rozwody nie należą do przyjemnych wydarzeń z życia. Nasza kancelaria adwokacka w Gdańsku służy wsparciem w trakcie tego typu spraw jak i innych postępowań z zakresu prawa rodzinnego.