Świat kultury

Kancelarie prawne, Administracja, Polityka

Doradztwo prawne dla firm i osób fizycznych

kancelaria prawna bydgoszcz

Adwokat oferuje kompleksowe porady i pomoc prawną zarówno z zakresu prawa administracyjnego jak i usług prawnych z zakresu prawa pracy. Adwokat współpracuje z kancelarią prawną mieszczącą się pod adresem Cieszkowskiego 9/1 w Bydgoszczy. Zachęcamy do współpracy jeśli szukają Państwo profesjonalnej pomocy adwokata.

Usługi notarialne Dorota Ciechomska

Notariusze Warszawa

W oparciu o ustawę z dnia 14 lutego 1991 r. Kancelaria Notarialna Dorota Ciechomska przygotowała ofertę usług, których świadczeniem się zajmuje. Warszawscy notariusze podejmą się sporządzania różnego typu akt, protestów weksli i czeków, wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów, a także wykonają projekty nowych aktów. Zajmujemy się także przechowaniem pieniędzy, papierów wartościowych oraz dokumenty, które są wyznaczone przez przepisy o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne.

Obsługa prawna indywidualna

Adwokat

Nasza kancelaria prawna obsługuje Klientów biznesowych, instytucjonalnych oraz oczywiście indywidualnych. Doradzamy naszym Klientom w taki sposób, aby możliwe było uniknięcie procesu - czasem wszystko można załatwić na drodze negocjacji. Zapraszamy do skorzystania z usług naszych adwokatów, doświadczonych w sprawach prawa gospodarczego, konsumenckiego czy rodzinnego. Mogą Państwo liczyć na pełną dyskrecję oraz profesjonalne porady, które często bywają bezcenne. Opracowujemy dla Państwa dokumenty oraz zastępujemy na procesach.

Kancelaria Verba-Lex - sprawy rozwodowe

kancelaria zamówienia publiczne

Szukasz adwokata na rozwód w Warszawie? Kancelaria Prawna Verba-Lex oferuje reprezentowanie klientów między innymi w procesach o rozwiązywanie małżeństwa. Jeśli para nie ma względem siebie żadnych roszczeń, może zakończyć proces już na pierwszej rozprawie. Jeśli jednak któreś z małżonków chce orzeczenia o winie za rozpad pożycia, trzeba nastawić się na wieloetapowy proces z udziałem świadków i często omawianiem bolesnych spraw i wspomnień oraz intymnych relacji. W tej sytuacji jednak poszkodowany współmałżonek może domagać się alimentów.

Marek Matyjaszczyk - pomoc prawna

Adwokaci Poznań

Spory o odszkodowanie z drugą stroną, czy też różnego rodzaju kwestie gospodarcze nierzadko trafiają na wokandę sądową. Pomóc w ich prowadzeniu, a także rozwiązaniu zgodnym z oczekiwaniami mogą adwokaci. Poznań to siedziba kancelarii Marka Matyjaszczyka. W ramach świadczonych przez nas usług dla klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych, udzielamy porad prawnych, sporządzamy i opiniujemy pisma procesowe, a także na życzenie klienta reprezentujemy go przed sądem lub też urzędami administracji publicznej.