Świat kultury

Kancelarie prawne, Administracja, Polityka

Doradztwo prawne dla firm i osób fizycznych

kancelaria prawna bydgoszcz

Adwokat oferuje kompleksowe porady i pomoc prawną zarówno z zakresu prawa administracyjnego jak i usług prawnych z zakresu prawa pracy. Adwokat współpracuje z kancelarią prawną mieszczącą się pod adresem Cieszkowskiego 9/1 w Bydgoszczy. Zachęcamy do współpracy jeśli szukają Państwo profesjonalnej pomocy adwokata.

Usługi notarialne Dorota Ciechomska

Notariusze Warszawa

W oparciu o ustawę z dnia 14 lutego 1991 r. Kancelaria Notarialna Dorota Ciechomska przygotowała ofertę usług, których świadczeniem się zajmuje. Warszawscy notariusze podejmą się sporządzania różnego typu akt, protestów weksli i czeków, wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów, a także wykonają projekty nowych aktów. Zajmujemy się także przechowaniem pieniędzy, papierów wartościowych oraz dokumenty, które są wyznaczone przez przepisy o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne.

Kancelaria Verba-Lex - sprawy rozwodowe

kancelaria zamówienia publiczne

Szukasz adwokata na rozwód w Warszawie? Kancelaria Prawna Verba-Lex oferuje reprezentowanie klientów między innymi w procesach o rozwiązywanie małżeństwa. Jeśli para nie ma względem siebie żadnych roszczeń, może zakończyć proces już na pierwszej rozprawie. Jeśli jednak któreś z małżonków chce orzeczenia o winie za rozpad pożycia, trzeba nastawić się na wieloetapowy proces z udziałem świadków i często omawianiem bolesnych spraw i wspomnień oraz intymnych relacji. W tej sytuacji jednak poszkodowany współmałżonek może domagać się alimentów.

Marek Matyjaszczyk - pomoc prawna

Adwokaci Poznań

Spory o odszkodowanie z drugą stroną, czy też różnego rodzaju kwestie gospodarcze nierzadko trafiają na wokandę sądową. Pomóc w ich prowadzeniu, a także rozwiązaniu zgodnym z oczekiwaniami mogą adwokaci. Poznań to siedziba kancelarii Marka Matyjaszczyka. W ramach świadczonych przez nas usług dla klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych, udzielamy porad prawnych, sporządzamy i opiniujemy pisma procesowe, a także na życzenie klienta reprezentujemy go przed sądem lub też urzędami administracji publicznej.

Kancelaria BN

Radcowie prawni

Doradzamy Klientom prywatnym oraz reprezentujemy ich przed sądami, a nasi radcowie prawni z Warszawy specjalizują się we wszystkich dziedzinach związanych z polskim wymiarem sprawiedliwości. Realizujemy pojedyncze zlecenia, jak również otaczamy stałą opieką firmy, które pragną znać sposoby postępowania w określonych sytuacjach.

Pomoc prawna

Kancelaria radca prawny Wrocław

Świadczymy usługi z zakresu spraw cywilnych, rodzinnych (w tym rozwodowych, alimentacyjnych i podziału majątku) oraz kodeksu pracy. Nasza wrocławska kancelaria radcy prawnego udziela wsparcia również z zakresu odszkodowań. Dodatkowo, pomagamy w sporządzaniu pozwów, wniosków i pism procesowych w sprawach administracyjnych.

Recykling kabli - Propet

Recykling kabli

Recykling kabli to jeden ze sposobów na odzyskanie zawartych w nich metali kolorowych. W naszej firmie przeprowadzamy specjalistyczny recykling kabli, który poprzedzony jest ich skupem po atrakcyjnych cenach. Posiadamy odpowiednią wiedzę i doświadczenie, by zaoferować Państwu usługi najwyższej jakości.

https://rspartners.pl/

Prawnik Kraków

Jeśli potrzebują Państwo profesjonalnego doradztwa z zakresu dziedziny prawa, idealnym rozwiązaniem będzie dobry prawnik. Kraków to obszar, w którym najczęściej i najchętniej wykonujemy nasze zlecenia. Dostosowujemy się do indywidualnych problemów naszych klientów, starając się rozwiązać je najlepiej i najszybciej. Proponujemy kompleksową pomoc i wsparcie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.