Świat kultury

Kancelarie prawne, Administracja, Polityka

Usługi notarialne Dorota Ciechomska

Notariusze Warszawa

W oparciu o ustawę z dnia 14 lutego 1991 r. Kancelaria Notarialna Dorota Ciechomska przygotowała ofertę usług, których świadczeniem się zajmuje. Warszawscy notariusze podejmą się sporządzania różnego typu akt, protestów weksli i czeków, wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów, a także wykonają projekty nowych aktów. Zajmujemy się także przechowaniem pieniędzy, papierów wartościowych oraz dokumenty, które są wyznaczone przez przepisy o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne.

Kancelaria BN

Radcowie prawni

Doradzamy Klientom prywatnym oraz reprezentujemy ich przed sądami, a nasi radcowie prawni z Warszawy specjalizują się we wszystkich dziedzinach związanych z polskim wymiarem sprawiedliwości. Realizujemy pojedyncze zlecenia, jak również otaczamy stałą opieką firmy, które pragną znać sposoby postępowania w określonych sytuacjach.

Pomoc prawna

Kancelaria radca prawny Wrocław

Świadczymy usługi z zakresu spraw cywilnych, rodzinnych (w tym rozwodowych, alimentacyjnych i podziału majątku) oraz kodeksu pracy. Nasza wrocławska kancelaria radcy prawnego udziela wsparcia również z zakresu odszkodowań. Dodatkowo, pomagamy w sporządzaniu pozwów, wniosków i pism procesowych w sprawach administracyjnych.

Recykling kabli - Propet

Recykling kabli

Recykling kabli to jeden ze sposobów na odzyskanie zawartych w nich metali kolorowych. W naszej firmie przeprowadzamy specjalistyczny recykling kabli, który poprzedzony jest ich skupem po atrakcyjnych cenach. Posiadamy odpowiednią wiedzę i doświadczenie, by zaoferować Państwu usługi najwyższej jakości.

Radcy prawni

Kancelaria prawna Bydgoszcz

Wspieramy klientów z różnych sektorów gospodarki w zakresie kodeksu pracy, spraw gospodarczych, bankowych czy spółdzielczych. Kancelaria prawna znajduje się w Bydgoszczy, gdzie pomagamy przedsiębiorcom spółek z utrwaloną już pozycją na rynku, jak i dopiero co otwierającym swój biznes. Współpracujemy z notariuszami, doradcami podatkowymi i rzecznikami.

Pomoc dla zadłużonych firm

Kancelaria Prawno-Finansowa

Restrukturyzacja lub ogłoszenie upadłości firmy są rozwiązaniem dla przedsiębiorstw znajdujących się w stanie długotrwałej niewypłacalności. Nasza kancelaria prawno-finansowa służy poradą i wsparciem w trakcie składania wniosków, dzieleniu majątku pomiędzy wierzycieli i ustalaniu zasad spłaty zadłużenia.