Świat kultury

Kancelarie prawne, Administracja, Polityka

Usługi notarialne Dorota Ciechomska

Notariusze Warszawa

W oparciu o ustawę z dnia 14 lutego 1991 r. Kancelaria Notarialna Dorota Ciechomska przygotowała ofertę usług, których świadczeniem się zajmuje. Warszawscy notariusze podejmą się sporządzania różnego typu akt, protestów weksli i czeków, wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów, a także wykonają projekty nowych aktów. Zajmujemy się także przechowaniem pieniędzy, papierów wartościowych oraz dokumenty, które są wyznaczone przez przepisy o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne.

Porady prawne

Prawo rodzinne Poznań

W naszej kancelarii zajmujemy się prowadzeniem spraw, które są regulowane przez prawo rodzinne. Nasza poznańska kancelaria świadczy usługi w formie porady, zajmujemy się również sporządzaniem opinii oraz przygotowujemy pisma procesowe. W ramach naszych usług zajmujemy się regulacją stosunków majątkowych i niemajątkowych pomiędzy krewnymi.

Ochrona podłóg

Zabezpieczanie posadzek

Chcemy zadbać o Twoje podłogi, tak jak one na to zasługują. Zabezpieczenie posadzek polega na wyłożeniu na niej polimerów lub innych produktów gwarantujących wydłużoną żywotność. W ten sposób oryginalna powłoka nie jest ścierana, tylko polimer, stanowiący bazę. Tym sposobem można również ochronić dywany i wykładziny.

Magdalena Baturo-Wilk

Rozwody

Tego typu sprawom towarzyszy zawsze duży stres, związany z obawą małżonków o odnalezienie się w nowym świecie bez partnera u boku. Dlatego też wsparcie adwokata podczas rozwoju jest bardzo ważne. Swoją fachowością oraz dyskrecją może on pomóc stronie, z którą współpracuje przejść przez ten trudny okres. Adwokat Magdalena Baturo-Wilk z Bydgoszczy specjalizuje się w prowadzeniu spraw z zakresu prawa rodzinnego, w tym przede wszystkim tych, które dotyczą trwałego uchylenia bądź rozwiązania wspólnoty małżeńskiej.

Wsparcie dla podmiotów niewypłacalnych

pomoc prawna dla dłużników

Z usług naszej kancelarii skorzystać mogą zarówno osoby fizyczne, jak i przedsiębiorstwa, którym grozi niewypłacalność. Nasza pomoc prawna dla dłużników obejmuje stworzenie długofalowego planu działania czy prowadzenie negocjacji z wierzycielami. Podejmujemy się także reprezentacji sądowej i pozasądowej.

Pralnia chemiczna Toruń

Pralnia chemiczna Toruń

Świadczymy usługi czyszczenia różnego rodzaju tkanin i tekstyliów. Jeśli szukasz sposobu, aby odświeżyć swoje ubrania, a także nadać im przyjemnego zapachu oraz przede wszystkim zniwelować działanie szkodliwych roztoczy i bakterii, wprost idealnym miejscem do tego typu zadań jest nasza pralnia chemiczna w Toruniu. Cennik oraz pełen zakres usług czyszczenia i suszenia znajdziesz na naszej stronie internetowej. Możesz także skorzystać z naszych wygodnych punktów samoobsługowych wyposażonych w nowoczesny i łatwy w obsłudze sprzęt.

Prowadzenie postępowań gospodarczych

Prawo gospodarcze

Jedną ze specjalizacji naszej kancelarii w Krotoszynie jest prawo gospodarcze. Świadczymy pomoc w prowadzeniu postępowań, negocjowaniu warunków umów i ugód, przygotowywaniu i opiniowaniu umów, obsłudze przedsiębiorców oraz sporządzaniu opinii. Zajmujemy się także sprawami karnymi, cywilnymi oraz rodzinnymi.

Radca prawny

Radca prawny

Naszą kancelarię tworzą specjaliści z różnych dziedzin. W Kancelarii Pawła Małka pracuję zarówno zespół pracowników administracyjnych, ekspertów finansowych, a także niejeden radca prawny. Lubin jest siedzibą naszej placówki, która znajduje się ścisłym centrum miasta. Obsługujemy klientów z kraju, a także zagranicznych, nasi pracownicy władają językiem angielskim, niemieckim oraz francuskim. Oferujemy porady i pomoc, a także opiniowanie i sporządzanie pism procesowych, czy też reprezentowanie klienta przed organami administracyjnymi.

Umowa najmu

umowa najmu lokalu mieszkalnego

W problemach, które rozwiązujemy i usługach, które świadczymy, widnieją zarówno rozwód, umowa najmu mieszkania, doradztwo podatkowe, błędy medyczne i jeszcze wiele, wiele innych korzeni na tle prawnym. Do rozwiązania danej sprawy potrzebne nam są tylko informacje. Z resztą radzimy sobie sami! Zapraszamy do kontaktu.

Pomoc prawnicza

Adwokaci Tychy

Adwokaci pracujący w naszej kancelarii świadczą funkcję reprezentatywną w negocjacjach, jak i podczas rozpraw w sądach powszechnych. Zajmujemy się działaniami z zakresu prawa karnego, rodzinnego, administracyjnego, cywilnego czy windykacji. Działamy na terenie miasta Tychy, jednak przyjmujemy również klientów spoza regionu.