Świat kultury

Rozwój osobisty i wykształcenie

Kierowanie pojazdem dla wszystkich - dostosowane auta

Prawo jazdy dla osób niepełnosprawnych

Samochody wyposażone w automatyczną skrzynię biegów i odpowiednio przystosowane pozwalają prowadzić przy większości typów schorzeń. Dlatego nie pozwól się ograniczać. Nauka jazdy dla niepełnosprawnych w naszym ośrodku to wiele godzin praktyk w autach całkowicie przystosowanych - w cenie jest także wypożyczenie pojazdu, byś mógł w nim podejść do egzaminu.

Warsztaty muzyczne dla dzieci

Półkolonie Białystok

Pociechy zwykle nudzą się podczas ferii zimowych? Zapewnij im idealną rozrywkę połączoną z kreatywną nauką! Idealnym rozwiązaniem będą półkolonie w Białymstoku w formie warsztatów artystycznych dla najmłodszych. Podczas spotkań dzieci w wieku od 6 do 13 lat spędzają czas w twórczy i inspirujący sposób: grają na instrumentach, śpiewają i tańczą. Maluszki dowiedzą się dzięki nam, jak nakręcić teledysk muzyczny, a także wezmą udział w zabawach rytmicznych oraz zajęciach z zakresu ruchu scenicznego.

Język polski - nauka, testy, konwersacje

Kursy polskiego

Zapraszamy do naszej szkoły językowej, która wystawia certyfikaty uznawane przez uniwersytety i pracodawców. Kursy polskiego kierowane są zarówno do osób początkujących, jak i dla chcących poszerzyć posiadaną już wiedzę. Przewidujemy komfortowe nauczanie proponując Państwu szkolenia m.in. dwutygodniowe, semestralne, a nawet półtoraroczne.

Nauka języków dla najmłodszych

Angielski dla dzieci

Chcesz zapisać swoją pociechę na zajęcia dodatkowe, ale obawiasz się nietrafionego wyboru, który nie dość, że nie spełni Twoich oczekiwań, to jeszcze zniechęci malca do dalszej nauki? Sówka została stworzona z myślą o rodzicach, którzy poszukują sprawdzonych rozwiązań. Na portalu znajdują się ogłoszenia trenerów, nauczycieli i instruktorów, a także baza, która pozwala zapoznać się z ich aktualnym doświadczeniem i kwalifikacjami, dzięki czemu z pewnością znajdziecie najlepszy angielski dla dzieci czy kurs tańca.

Business english

Nasza szkołą językowa we Wrocławiu to idealne miejsce, aby zdobyć umiejętność posługiwania się obcą mową lub też uzupełnić luki w dotychczasowej edukacji. Oferujemy profesjonalną pomoc w zgłębianiu wiedzy. Nad naszymi uczestnikami czuwają doświadczeniu native speakerzy oraz lektorzy. Kursy angielskiego odbywają się na różnych poziomach zaawansowania. Grupy dobierane są w sposób, który zapewni wszystkim uczestnikom komfort podczas edukacji. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszymi propozycjami.

Nauka języka dla dzieci

Metoda teddy eddie

Nasza szkoła językowa od lat zapewnia pociechom ciekawe lekcję języka, dzięki którym angielski sam wchodzi do głów. Stosowana przez nas metoda Teddy Eddy pozwala na przyswajanie języka poprzez zabawę. Dzieci nawet nie zauważą, że się uczą! Oferujemy zajęcia dla pociech od 3 do 7 roku życia. Zapewniamy wszystkie materiały.