Świat kultury

Telewizja, radio, gazety

reklamy kraków

Zachęcamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty, w ramach której znajdziecie liczne kasetony świetlne. Dzięki tak przygotowanej reklamie możliwe jest zwiększenie popularności oraz rozpoznawalności Waszej marki wśród potencjalnych klientów. Możecie w ciekawy sposób zaznaczyć obecność swojego przedsiębiorstwa. Sprawdź ile może Ci dać promocja obejmująca tablice, szyldy, i totemy.

Oferta KMB press

Druk wielkoformatowy

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej agencji, która świadczy usługi związane z działaniami promocyjnymi firmy. W naszej ofercie znajduje się między innymi druk wielkoformatowy w Łodzi. Wykonujemy doskonałej jakości materiały reklamowe za pomocą nowoczesnych technik, dzięki czemu otrzymujemy elementy promocyjne wysokiej jakości, które spełnią wszystkie oczekiwania klientów. Są one wykonywane na trwałych materiałach, które opierają się działaniu czasu i warunków pogodowych. Oferujemy doskonałą jakość w niskiej cenie.

Agencja reklamowa

Zapomnij o drogich spotach. Chcesz dotrzeć do dużej grupy potencjalnych klientów? Koniecznie wykorzystaj również tradycyjne formy promocji marki. Agencja reklamowa Jet Line z Warszawy oferuje między innymi umieszczenie wysokiej jakości billboardów na uczęszczanych trasach samochodowych oraz w centrach miast.

Torby reklamowe

Torby papierowe

Chcesz w swoim sklepie przygotować siatki, które pozwolą na łatwe przenoszenie zakupów Klientom? A może dodatkowo zależy Ci na działaniach marketingowych, które pozwolą na zwiększenie świadomości marki? Z nami będziesz mógł osiągnąć oba cele! Dostępne w naszej firmie torby papierowe to materiały, na których możliwe jest nadrukowanie dowolnych grafik, w tym loga firmy. Wykorzystanie nowoczesnego sprzętu gwarantuje nam precyzyjne odwzorowanie Waszego projektu na torebkach w dowolnych wymiarach czy kolorach.

Zatrudniamy osoby do call center

Praca telemarketer Warszawa

Osoby, które rozpoczynają karierę w naszej firmie bardzo często zostają w niej na latach. Dzieje się tak dlatego, że zapewniamy komfort oraz miejsce do rozwoju osobistego. Każdy z zatrudnionych może liczyć na nieustanne szkolenia, liczne gratyfikacje i bonusy. Dzięki temu, praca jako telemarketer w Warszawie to dobre wyjście nie tylko dla studentów.

Oryginalny gadżet reklamowy

Smycz kabel USB

Jeśli poszukują Państwo oryginalnych i funkcjonalnych gadżetów reklamowych, które mogą zwiększyć rozpoznawalność Państwa firmy, proponujemy naszą wyjątkową smycz. Kabel USB, używany m.in. do ładowania telefonu czy przesyłania danych, to doskonały gadżet, który z pewnością przypadnie do gustu Państwa klientom i partnerom w biznesie.

Podkładki reklamowe

clipboardy z nadrukiem

Ciekawym gadżetem promocyjnym który wzmocni identyfikację wizualną są clipboardy z nadrukiem reklamującym Twoją firmę. Dobierz odpowiednią grafikę, wyślij nam, a my zrealizujemy zamówienie. Posiadają one metalowy zacisk, który pozwoli na utrzymanie dokumentów na miejscu. Lakierowana deseczka z tworzywa zapewni trwałość temu gadżetowi.

Serwis z opiniami na temat procesów inwestycyjnych

Pracownia Finansowa - posty i opinie

Osoby pragnące przystąpić do projektów inwestycyjnych, zazwyczaj informacji na ten temat szukają w sieci. Warto zapoznać się również z wypowiedziami osób, które do takich projektów już przystąpiły. Na rynku inwestycyjnym działalność prowadzi Grupa Pracowania Finansowa - posty i opinie na jej temat znaleźć można między innymi w mediach społecznościowych.

Tylko rzetelne informacje i potwierdzone doniesienia

Wiadomości krajowe

Chcesz być na bieżąco z informacjami ze swojego regionu, województwa lub z Polski? Interesują Cię tylko potwierdzone informacje dostarczane regularnie? Nasze audycje przygotowywane są w oparciu o doniesienia ze sprawdzonych źródeł, dzięki czemu wiadomości krajowe przekazywane są rzetelnie i na bieżąco.

Opakowania kartonowe

Drukarnia opakowań

Oferujemy wysokiej jakości produkty kartonowe. Nasza drukarnia opakowań zwraca uwagę na trwałość materiałów i estetykę wykonania. Wykorzystujemy kartony lite i faliste. Posiadamy bogate doświadczenie, nabyte przez nas przez lata pracy, również na rynkach międzynarodowych. Przygotujemy dla Ciebie projekt graficzny, dobierzemy odpowiednie tworzywo, wykonany produkt polakierujemy, ozdobimy, wykroimy i skleimy. Dostarczamy zamówienia pod wskazany adres. Nasze artykuły są wykorzystywane w wielu branżach, m. in. kosmetycznej, farmaceutycznej, motoryzacyjnej.

Usługi poligraficzne

druk solwentowy

Nasza oferta skierowana jest do Klientów, którzy poszukują szybkie, efektownego i niedrogiego sposobu wykonania m.in. wielkoformatowych materiałów reklamowych. Proponujemy profesjonalny, kolorowy druk solwentowy, który obecnie jest jedną z najlepszych i najchętniej wykorzystywanych w reklamie opcji.

Wyjątkowe gadżety z nadrukiem

Nietypowe gadżety reklamowe

Używamy tylko sprawdzonych materiałów, które są gwarancją trwałości i estetycznego wyglądu produktu. Oprócz proponowanych przez nas wzorów, wykonujemy nietypowe gadżety reklamowe według wytycznych naszych klientów. Oferujemy szeroki wybór kolorystyczny, a także kilka wariantów wykończenia gadżetów. Wśród naszej szerokiej oferty znajdują się także kubki i różnorodne artykuły promocyjne wykonane z ceramiki. Wszelkiego rodzaju gadżety reklamowe to doskonałe rozwiązanie dla firm i osób lubiących zaimponować ciekawym pomysłem.

Litery ze styroduru

Jedną z propozycji przygotowanych przez naszą firmę są litery ze styroduru. Zachowanie odpowiednich standardów produkcyjnych pozwala nam zatroszczyć się o trwałość wszystkich realizacji, które trafiają do Klientów. Nie zapominamy ani o funkcjonalności, ani też o estetycznym wyglądzie - na tyle atrakcyjnym, aby mógł rozbudzić zainteresowanie, jak również - przyciągnąć nowych Klientów. Oczywiście realizacje te dostępne są w różnych wariantach wymiarowych, co pozwoli Państwu sięgnąć po optymalne rozwiązania.