Świat kultury

Transport krajowy i międzynarodowy

Ładowarki teleskopowe - oferta

Ładowarki teleskopowe

Ładowarki teleskopowe wykorzystywane podczas prac budowlanych niejako z samego założenia muszą być urządzeniami charakteryzującymi się bardzo wysoką jakością w przeciwnym bowiem razie bardzo trudno będzie spodziewać się, że ich wykorzystanie przyniesie pożądane rezultaty. Pamiętając o tym staramy się, aby wszystkie oferowane przez nas koparki i ładowarki teleskopowe w pierwszej kolejności spełniały bardzo surowe normy techniczne, bo to właśnie wysoka jakość jest znakiem rozpoznawczym naszej firmy.

Samochody - długoterminowo

Wynajem samochodów Bydgoszcz

Jeżeli pragniecie państwo zaopatrzyć się w doskonałej jakości auto na długi czas, proponujemy wynajem długoterminowy samochodów. SystemLease Mikołajczak to profesjonalne usługi związane z wypożyczaniem, które pozwolą zaoszczędzić oraz zrealizować różnego rodzaju zadania w firmie. Oferujemy kompleksowe usługi również po zawarciu umowy - pokrywamy koszty związane z okresowymi przeglądami, finansujemy zakupy pojazdów, dbamy o państwa ubezpieczenia pakietowe, a także realizujemy wiele innych zadań dla naszych klientów.

Obejmy ślimakowe, skręcane od MPartner

Opaski zaciskowe

Poszukując akcesoriów i elementów niezbędnych podczas prac naprawczych wykonywanych w warsztatach motoryzacyjnych, warto zwrócić uwagę na ofertę przedsiębiorstwa MPartner. Dystrybuujemy elektrykę samochodową pierwszej klasy, jak bezpieczniki, konektory, gniazda i złączki, peszele, przewody, a także opaski zaciskowe. Te ostatnie są niezbędne do prawidłowego wykonania różnego typu instalacji. W sprzedaży znajdują się obejmy ślimakowe skręcane o zróżnicowanych parametrach i wymiarach, co ułatwia dobranie ich do przeznaczenia.

Zawieszenia Automan

Zestawy pneumatyczne

Dbamy o to, aby Klienci decydujący się na zakup naszych rozwiązań, otrzymywali produkty wykonane z dbałością o szczegóły oraz w pełni sprawne. Zestawy pneumatyczne Automan cieszą się niesłabnąca popularnością, szczególnie wśród kierowców zawodowo przewożących towary. Ich montaż przynosi wiele korzyści, zaczynając od znacznie lepszego komfortu jazdy, przez lepszą przyczepność do powierzchni, aż po mniejszą czułość na wiatr boczny. Kierowanie popularnym dostawczakiem staje się bezpieczniejsze. Zapraszamy.

Alternatywa dla usuwania

usuwanie dpf

Wielu kierowców poszukuje informacji na temat usuwania DPF. Jednak, pomimo, iż bez tego elementu samochód jest w stanie dalej funkcjonować, to jednak, wszelka ingerencja jest niezgodna z obowiązującym prawem. Dlatego też zachęcamy Państwa do kontaktu z Euro-Vat Consulting. Nasi eksperci są w stanie nie tylko zatroszczyć się o pełną sprawność filtra cząstek stałych, ale również jego kompleksową regenerację. Pozwoli to zachować pełną sprawność pojazdu oraz zminimalizować koszty związane z innymi modyfikacjami motoryzacyjnymi.

Przewozy za granicę

Przewozy do Niemiec

Jeżeli kiedykolwiek jeździli państwo autobusami na długich dystansach, zapewne posiadacie różne doświadczenia, również te negatywne. Firma Łukasz-Trans oferuje komfortowe i bezpieczne przewozy do Niemiec, Belgii i Holandii. Jesteśmy doceniani przez klientów, ponieważ usługi świadczą nam najbardziej doświadczeni kierowcy, a nasze ceny są konkurencyjne wobec innych firm i środków transportu. Wybierz miejsce, z którego chcesz podróżować i skontaktuj się z nami, aby móc zarezerwować dogodny dla siebie termin.

Prawko w OSK MAX

Szkoła jazdy

Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą zdobyć prawo jazdy do zapisania się w naszej gdańskiej szkole. Oferujemy doskonałe materiały dydaktyczne oraz fachowe podejście do każdego uczestnika kursu, który chce czuć odpowiednią atmosferę i poszukuje specjalistów z właściwym podejściem. Zapewniamy kompleksową obsługę oraz bardzo atrakcyjne ceny - niezależnie od etapu przygotowań, służymy radą oraz wsparciem, a dzięki bezstresowej atmosferze, nie zrazimy nikogo do jazdy samochodem, do czego czasami dochodzi w różnych szkołach.

Duży wybór akcesoriów zamiennych od Walbro - Centrum-części

gaźniki walbro

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór specjalistycznych części zamiennych oraz akcesoriów do różnego rodzaju maszyn rolniczych. Szczególnie polegamy gaźniki Walbro - uznanego w branży i popularnego w Europie producenta. Na stronie internetowej Centrum-części możesz kupić modele o zróżnicowanych parametrach technicznych i wielkościach. Przeznaczone są one do takich maszyn jak np. pilarki od firm OleoMac oraz Efco. W asortymencie naszej firmy znajdziesz również profesjonalne zestawy naprawcze.

Silniki Diesla

regeneracja pomp wtryskowych poznań

Posiadanie samochodu wyposażonego w dieslowski silnik niewątpliwie posiada wiele zalet. Jednakże, istnieje również szereg charakterystycznych wadliwości, które mogą stać się rzeczywistością w procesie użytkowania. Wówczas, warto zwrócić się po opinię do prawdziwych ekspertów. Zespół tego typu fachowców znajdziecie Państwo w warsztacie Bosch Diesel Service. Codziennie podejmujemy się kompleksowej diagnostyki, demontażu części, czyszczenia, wymiany elementów oraz testowania funkcjonalności świeżo zreperowanych aut.

Wysyłamy przesyłki z angielskich miast

paczki z anglii do polski

Aby skorzystać z profesjonalnych usług świadczonych przez naszą firmę, wystarczy kontakt telefoniczny lub mailowy. Wysyłamy paczki z Anglii do Polski w określonych terminach, gwarantując przy tym jak najszybszą realizację zlecenia oraz odpowiednie zabezpieczenie przesyłki. Świadczymy usługi niezależnie od wielkości towaru, chociaż polecamy zapoznać się ze szczegółami naszej działalności i oferty, abyście mogli państwo dopasować swoje potrzeby do naszej oferty. Odbieramy towary na terenie całego kraju.

Maszyn rolnicze ZEI

podesty robocze

Nie wszystkie maszyny rolnicze w województwie mazowieckim można uznać za nowoczesne. Jednak te, które znalazły się w asortymencie naszego sklepu - jak najbardziej tak. Zadbaliśmy o to, aby klienci ZEI BVT mieli stały dostęp do rozwiązań takich producentów jak np. Amazon. Proponujemy m.in. funkcjonalne podesty robocze i podnośniki na tył ciągnika, które sprawdzą się w pracach na różnego typu gospodarstwach. Pomogą zarówno podczas zbiorów, nawożenia, jak i rozsiewu. Z naszym sprzętem będą państwo mogli poddać swoje gospodarstwa całkowitej metamorfozie.

Skrzynie do transporu lądoweg

Skrzynie drewniane

Solidne i wytrzymałe skrzynie drewniane P.W. Jaremar s.c. idealnie sprawdzą się podczas transportu wymagających towarów. Transport dzięki podstawie z palety dwu lub czterowjazdowej będzie sprawny i prosty. Opakowania tego rodzaju wykonujemy z desek bądź połączenia płyt OSB i pilśni. Polecamy Państwu również wytrzymałe kartony z wiekami z tektury. Jesteśmy dystrybutorem tarcicy obrzynanej i nieobrzynanej sosnowej i świerkowej, desek szalunkowych i podłogowych, belek konstrukcyjnych, płyt na boazerię i wielu innych.

Fachowe zwyżki

Zwyżka wynajem

Planujesz prace wysokościowe i jest Ci potrzebna fachowa zwyżka? Oferujemy wynajem specjalistycznego sprzętu, który umożliwi zarówno montaż wszelkiego rodzaju dekoracji, anten czy billboardów, jak i usuwanie zagrożeń występujących zimą (sople, itp.). Podnośniki sprawdzą się również przy myciu okien i elewacji budynków.