Świat kultury

Urządzenia chłodnicze i gastronomiczne

Sprzedaż kawy

Kawa lavazza

Tylko w naszym asortymencie znajdziesz tak szeroką gamę wysokojakościowych, aromatycznych i najlepszych ziaren kawy Lavazza! To świetne rozwiązanie dla każdego smakosza tego pobudzającego napoju. Jeżeli nawet nie pijesz jej codziennie, jesteśmy pewni, że ta forma Ci zasmakuje! Gwarantujemy pełne zadowolenie wszystkich Klientów - dokonasz u nas zakupów szybko i tanio. Wybierz interesujące Cię produkty spożywcze oraz przekonaj się, że to propozycja na miarę Twoich potrzeb oraz oczekiwań. Zapraszamy do współpracy.

Handel online e-Kuchnia.com

Akcesoria gastronomiczne

W asortymencie naszego przedsiębiorstwa znajdują się najlepsze nowoczesne akcesoria kuchenne, cieszące się ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. Oferujemy różnorodne deski do krojenia, filtry węglowe, okapy i inne. Wszystkie z nich odznaczają się wysoką jakością, atrakcyjną ceną i praktycznością w zastosowaniu. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdują się szczegółowe informacje, dotyczące działalności. Wybierz najlepsze akcesoria gastronomiczne i przekonaj się, że warto!

Waga precyzyjna dla różnych branż

waga precyzyjna

Zapraszamy Państwa na stronę internetową firmy B2B Janusz Kręcicki. W naszym sklepie online znajdą Państwo specjalistyczne sprzęty do których należy waga precyzyjna, dedykowana w szczególności branży spożywczej oraz jubilerskiej. Ponadto w naszym asortymencie znajdą Państwo także rozwiązania przeznaczone dla przemysłu oraz medycyny. Poszczególne modele posiadają odmienny zakres ważenia oraz cechują się dokładnością do 1 grama. Zachęcamy do zapoznania się z całością asortymentu oraz naszymi ofertami specjalnymi.

Maszyny do produkcji zmrożonych słodkości

kotleciarka do mięsa

Profesjonalny sprzęt gastronomiczny to doskonałe rozwiązanie gdy chcesz wytwarzać produkty najwyższej jakości. Markowe maszyny do wyciskania owoców cytrusowych z firmy AP Polska. Dzięki temu Twoi klienci z pewnością będą zadowoleni - szczególnie w gorące dni, gdy spożywając Twoje produkty, będą mogli skorzystać z chwili wytchnienia. Znajdziecie nas w Ustroniu.

Podgrzej i ciesz się ciepłym oraz smacznym posiłkiem!

dania do mikrofali

Proponujemy potrawy sycące, a także bardzo szybkie w przygotowaniu. Nasza dania do mikrofali wystarczy podgrzać od kilku do kilkunastu minut, aby cieszyć się doskonałym smakiem i zaspokoić głód. To świetna propozycja dla osób, które nie zawsze mają czas na samodzielne przygotowanie posiłku. Umożliwiamy wybór w różnych smakach.