Świat kultury

Urządzenia chłodnicze i gastronomiczne

Maszyny do produkcji zmrożonych słodkości

kotleciarka do mięsa

Profesjonalny sprzęt gastronomiczny to doskonałe rozwiązanie gdy chcesz wytwarzać produkty najwyższej jakości. Markowe maszyny do wyciskania owoców cytrusowych z firmy AP Polska. Dzięki temu Twoi klienci z pewnością będą zadowoleni - szczególnie w gorące dni, gdy spożywając Twoje produkty, będą mogli skorzystać z chwili wytchnienia. Znajdziecie nas w Ustroniu.

Lody w klimatycznej kawiarni

Lody Kraków

Jeszcze do niedawna wielu Klientów narzekało, iż wyroby marki Grycan dostępne są wyłącznie w sklepach spożywczych i marketach. Przez wzgląd na fakt, iż należymy do grona osób, które dokładają wszelkich starań do tego, aby możliwie dogodzić swoim Klientom, zdecydowaliśmy się otworzyć sieć kawiarni w Krakowie, Warszawie, Poznaniu i wielu innych miastach polskich. To w nich, macie Państwo okazję kosztować możliwie największej ilości lodów w smakach zarówno popularnych jak i tych, przeznaczonych dla smakoszy.

Restauracja japońska

Dobre sushi w Poznaniu

Nasza istniejąca od ponad dekady restauracja mieszcząca się w Poznaniu, oferuje jedno z najpopularniejszych dań kuchni japońskiej. U nas możecie Państwo zjeść dobre sushi, wykonane przy użyciu wysokiej jakości produktów. Proponujemy także gua bao, zupy, sałaty, dania dla dzieci oraz apetyczne desery.