Świat kultury

Wakacje i podróże

Wspaniały wypoczynek nad morzem

Hotel z basenem

Pełne odprężenie, relaks i spokój znajdziesz właśnie tutaj - Trofana zaprasza! Międzyzdroje to wyjątkowa, malownicza kraina, w której to właśnie znajduje się nasz pensjonat. Stawiamy na pełne zadowolenie naszych gości, dlatego zapewniamy im tak atrakcyjne i komfortowe warunki pobytu. W naszym hotelu znajdą Państwo basen czy też wyjątkowe SPA gdzie można ze spokojem odpocząć od zgiełku codzienności. Ty również chcesz skorzystać z naszych usług? Nie czekaj - zgłoś się do nas już dziś! Nasze apartamenty czekają właśnie na Ciebie.

Sale konferencyjne Poznań

Co może Państwu zaproponować Hotel Royal? Z pewnością przepiękne, przestronne i profesjonalne sale konferencyjne w Poznaniu. Dokładamy wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni z naszej propozycji. Dbamy o to, aby każdy z gości odwiedzających nasz hotel był wyjątkowo zadowolony z możliwości, które może tutaj zyskać.

Wakacje nad jeziorem w specjalnej ofercie

mazury last minute

Nasz ośrodek wypoczynkowy położony jest w malowniczej części Polski, w miejscu, gdzie nie brakuje pięknych jezior i zapierających dech w piersiach widoku. Mazury to świetny wybór na wypoczynek od codziennej gonitwy, a my oferujemy Państwu spontaniczną propozycję last minute. Posiadamy zarówno domki letniskowe, jak i komfortowe pokoje oraz apartamenty w samym ośrodku nad jeziorem Kisajno.

Skuteczna nauka języka Kraju Kwitnącej Wiśni

Szkoła Języka Japońskiego Kraków

Nasze muzeum oferuje nie tylko wystawy oraz warsztaty poświęcone sztuce Dalekiego Wschodu. Prowadzona przez nasz Szkoła Języka Japońskiego w Krakowie codziennie przybliża kursantom tajniki tego pięknego, egzotycznego dialektu. Dzięki temu możemy szerzyć w Polsce wartości oraz kulturę Kraju Kwitnącej Wiśni.

Magiczny Hotel

Noclegi Ciechocinek

Poszukujesz miejsca pełnego spokoju, gwarantującego wyjątkowy komfort oraz pozwalającego na oderwanie się od codzienności? Hotel Villa Andalucia jest miejscem, które w fantastyczny i niepowtarzalny sposób łączy to, co minione, z tym, co teraźniejsze. Pozwala jednocześnie rozkoszować się wygodami współczesności, jak również zatopić w przestrzeni pełnej klimatu oraz atmosfery minionych lat. Do tak wyjątkowego miejsca zapraszamy wszystkich, którzy chcą odpocząć oraz zatroszczyć się o swoją dobrą kondycję. Ciechocinek stwarza ku temu odpowiednie możliwości.