Świat kultury

Wakacje i podróże

Wspaniały wypoczynek

Hotel z basenem nad morzem

Pełne odprężenie, relaks i spokój znajdziesz właśnie tutaj - Trofana zaprasza! Międzyzdroje to wyjątkowa, malownicza kraina, w której to właśnie znajduje się nasz pensjonat. Stawiamy na pełne zadowolenie naszych gości, dlatego zapewniamy im tak atrakcyjne i komfortowe warunki pobytu. W naszym hotelu znajdą Państwo basen czy też wyjątkowe SPA gdzie można ze spokojem odpocząć od zgiełku codzienności. Ty również chcesz skorzystać z naszych usług? Nie czekaj - zgłoś się do nas już dziś! Nasze apartamenty czekają właśnie na Ciebie.

Magiczny Hotel

Noclegi Ciechocinek

Poszukujesz miejsca pełnego spokoju, gwarantującego wyjątkowy komfort oraz pozwalającego na oderwanie się od codzienności? Hotel Villa Andalucia jest miejscem, które w fantastyczny i niepowtarzalny sposób łączy to, co minione, z tym, co teraźniejsze. Pozwala jednocześnie rozkoszować się wygodami współczesności, jak również zatopić w przestrzeni pełnej klimatu oraz atmosfery minionych lat. Do tak wyjątkowego miejsca zapraszamy wszystkich, którzy chcą odpocząć oraz zatroszczyć się o swoją dobrą kondycję. Ciechocinek stwarza ku temu odpowiednie możliwości.

Sale biznesowe

Sale konferencyjne

Nie ma lepszego sposobu na przekazywanie zgromadzonej przez Państwa wiedzy jak konferencje. Elbląg to idealne miejsce do organizowania spotkań biznesowych i rozmaitych szkoleń z co najmniej kilku powodów. Przede wszystkim jest stąd wszędzie blisko, a dobra infrastruktura komunikacyjna pozwoli bez problemu tu dotrzeć z każdego zakątka Polski. Ponadto działa tu sieć wspaniałych hoteli, które sprawią, że organizowane przez Państwa szkolenia nabiorą profesjonalnego charakteru i będą wspaniałą wizytówką Państwa firmy. Zapraszamy do skorzystania z sieci naszych propozycji.