Świat kultury

Zajęcia pozalekcyjne, Rozwój dzieci

Placówka dla dzieci

przedszkole Gdańsk

Najmłodsze dzieci najlepiej uczą się przez zabawę. Dlatego, aby zwiększyć rozwój pociechy z pomocą przychodzi przedszkole. Gdańsk to miasto, które na swoim terenie posiada kilka takich placówek. Znajdują się one w dzielnicach Chełm, Suchanino, Stogi, Zaspa oraz Strzyża. Każdy z oddziałów ma swoje charakterystyczne cechy, a wśród nich możliwość kształcenia dzieci z chorobami przewlekłymi.

Najmodniejsze ubrania dla dzieci i nastolatek

Odzież dziecięca sklep internetowy

Modne ubrania, ciuchy dla dzieci w atrakcyjnych cenach oraz modna odzież dziecięca - sklep internetowy Minimodo oferuje te i wiele innych produktów dla najmłodszych i starszych dzieci. Specjalizacją naszej firmy jest konkurencyjna branża i jako wyróżniający się dystrybutorzy pod każdym względem znamy oczekiwania rynku i naszych nabywców oraz staramy się sprostać ich wymaganiom. Intensywnie namawiamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą handlową, która z pewnością zachęci do korzystnej kooperacji.

Akcesoria wełniane

Wkładka do fotelika

Naszym priorytetem jest komfort dziecka uzyskiwany przy pomocy pochodzących z natury materiałów. Wkładka do fotelika termoaktywna wykonana jest z merino - tak, aby nie powodować pocenia się dziecka. Jest to duży problem, jeżeli skóra ma kontakt z tworzywami sztucznymi w samochodzie, które nie pozwalają jej oddychać.

Smoczki dla dzieci

Smoczek NUK

Jeśli szukacie smoczków uspokajających to akcesoria NUK mogą okazać się doskonałym rozwiązaniem. Smoczki marki NUK, to naturalnie anatomiczny kształt, najwyższa jakość i przede wszystkim prawidłowe zaspokojenie potrzeb i rozwoju Twojego Dziecka. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, aby dowiedzieć się więcej!

Opieka nad dziećmi w Warszawie

Prywatny żłobek - Warszawa

Na tle innych tego typu placówek, nasz żłobek na Grochowie (Warszawa) wyróżnia doświadczona kadra pedagogów i indywidualne podejście do każdego malucha. Tworzymy sprzyjającą rozwojowi i zabawie atmosferę, oraz stawiamy na aktywność i przyjazne otoczenie. Wszystkich zainteresowanych rodziców zapraszamy do kontaktu!

Zajęcia języka online

Internetowe kursy językowe

Chcesz nauczyć się angielskiego, francuskiego, niemieckiego, włoskiego, a może hiszpańskiego? Internetowe kursy językowe umożliwiają Ci zdobywanie teoretycznych i praktycznych umiejętności w dowolnym miejscu i czasie - Ty wybierasz, kiedy siadasz do nauki i realizujesz program zgodnie z naszym harmonogramem.