Świat kultury

Zajęcia pozalekcyjne, Rozwój dzieci

Smoczki dla dzieci

Smoczek NUK

Jeśli szukacie smoczków uspokajających to akcesoria NUK mogą okazać się doskonałym rozwiązaniem. Smoczki marki NUK, to naturalnie anatomiczny kształt, najwyższa jakość i przede wszystkim prawidłowe zaspokojenie potrzeb i rozwoju Twojego Dziecka. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, aby dowiedzieć się więcej!

Opieka nad dziećmi w Warszawie

Prywatny żłobek - Warszawa

Na tle innych tego typu placówek, nasz żłobek na Grochowie (Warszawa) wyróżnia doświadczona kadra pedagogów i indywidualne podejście do każdego malucha. Tworzymy sprzyjającą rozwojowi i zabawie atmosferę, oraz stawiamy na aktywność i przyjazne otoczenie. Wszystkich zainteresowanych rodziców zapraszamy do kontaktu!

Zajęcia sportowe dla najmłodszych

Nauka pływania dla dzieci Gdynia

Sport to zdrowie, dlatego warto już od najmłodszych lat uprawiać jakąkolwiek dyscyplinę sportową, która przyczyni się do poprawy zdrowia i kondycji fizycznej. Głównym profilem naszej działalności jest nauka pływania dla dzieci, którą zalecamy od najmłodszych lat. Zajęcia odbywają się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Nasz basen zlokalizowany jest w Gdyni.

Wyjątkowe zabawki vintage

Maileg myszki

W naszej ofercie znajdziesz wyjątkowe akcesoria w stylu vintage. Maileg myszki to wspaniałe zabawki, które nie tylko są przepiękne pod aspektem wizualnym, ale i wykonane w rękodzielniczy sposób. Zrobione są z przyjemnych materiałów odpowiednich do delikatnej skóry maluszka, a dodatki takie jak mebelki mają wysmakowany wygląd.

Warsztaty dla ciężarnych

Zajęcia dla kobiet w ciąży

Oferujemy bezpłatne warsztaty dla przyszłych mam w formie stacjonarnej lub zdalnej. Nasze zajęcia dla kobiet w ciąży składają się z czterech części, w trakcie których można zdobyć informacje np. na temat podróży z maluchem, karmienia i nie tylko. Zapisy na wybrany moduł odbywają się przez stronę internetową.

Szkolenia dla dzieci

laboratoria przyszłości

Chcesz żeby dzieci w szkole rozwijały swoją kreatywność i wyobraźnię, a nie ze zniecierpliwieniem czekały na dzwonek? Laboratoria przyszłości to projekt, dzięki któremu możliwe jest dofinansowanie kupna drukarki 3D oraz robotów edukacyjnych. Wspomniane akcesoria pozwolą zgłębiać nowoczesne technologie od najmłodszych lat.