Świat kultury

Zajęcia pozalekcyjne, Rozwój dzieci

Zabawki, czapki i szaliki od Magicznego Motka

Włóczka dla dzieci

Chcąc sprostać oczekiwaniom każdej mamy, staramy się tworzyć oryginalne ubranka i zabawki dla wszystkich pociech. Robimy je na drutach bądź szydełku, a maszym materiałem jest akrylowa włóczka dla dzieci. Magiczny Motek poleca czapeczki, szaliki oraz maskotki. Jeśli jednak chciałabyś stworzyć dla malucha coś wyjątkowego, zdecyduj się na sam materiał oraz wzorniki i samodzielnie wykonaj akcesoria. Sprawdź na naszej stronie internetowej i stwórz własną zabawkę sztuką amigurumi. Nasze przedmioty pokochają zarówno maluchy, jak i rodzice.

Wózki 2w1 dla dzieci

Phil&teds

Wybór idealnej spacerówki nie jest prosty. Chętnie pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązania dla maluszka. Phil&teds jest renomowaną marką oferującą wózki dziecięce wysokiej jakości. To ciekawe rozwiązania, które zapewniają wygodę podróży zarówno pociechom, jak i rodzicom. Proponujemy m.in. opcje modelowe 2w1 oraz 3w1.

Zabawki ogrodowe dla dzieci

Nasz sklep z zabawkami jest liderem w branży dostarczającym idealne prezenty i zabawki dla dzieci: zabawki Fisher Price, puzzle Trefl, zabawki ogrodowe, maskotki, samochody, puzzle, domki czy kolejki. Serdecznie zachęcamy do zobaczenia naszej firmowej strony. Sklep z zabawkami bejbiczek.pl zaprasza. Odwiedź nas już dziś.

Placówka dla dzieci

przedszkole Gdańsk

Najmłodsze dzieci najlepiej uczą się przez zabawę. Dlatego, aby zwiększyć rozwój pociechy z pomocą przychodzi przedszkole. Gdańsk to miasto, które na swoim terenie posiada kilka takich placówek. Znajdują się one w dzielnicach Chełm, Suchanino, Stogi, Zaspa oraz Strzyża. Każdy z oddziałów ma swoje charakterystyczne cechy, a wśród nich możliwość kształcenia dzieci z chorobami przewlekłymi.

Zabawki dla dziewczynki

Nasz oferta została przygotowana z myślą o wszystkich maluszkach, a także o rodzicach, ciociach, wujkach, dziadkach i innych osobach, szukających wyjątkowego upominku dla dziecka. W asortymencie przygotowanym przez sklep internetowy sklephops.pl znajdziecie m. in. fantastyczne zabawki dla dziewczynki, takie jak chociażby mini podwodny świat. Różowy kolor uwielbiany przez małe damy i ciekawe akcesoria sprawiają, że każda pociecha chętnie poznaje świat i tworzy własną rzeczywistość, rozbudzając swoją kreatywność.